Achtkarspelen

In Achtkarspelen zijn er sinds het begin van de coronapandemie 1558 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 31 mensen overleden en er zijn 15 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
1 March 2021400
28 February 2021300
27 February 20211211
26 February 20211001
25 February 20211200
24 February 20211401

Covidgrafieken voor de gemeente Achtkarspelen

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Achtkarspelen. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Achtkarspelen

Ziekenhuisopnames met Covid in Achtkarspelen

Doden met Covid in Achtkarspelen