Almelo

Momenteel zijn er 5 besmettingen in Almelo, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 8. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 81 procent.

In Almelo zijn er sinds het begin van de coronapandemie 34167 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 75 mensen overleden en er zijn 146 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
10 August 2022500
9 August 20221000
8 August 2022600
5 August 2022800
3 August 20221200
2 August 20221200

Vaccinatiegraad voor de gemeente Almelo

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202281%83%66%67%80%81%
Week 01 202281%83%65%67%80%81%
Week 52 202181%83%64%66%80%81%
Week 51 202181%82%64%66%80%81%
Week 50 202181%83%63%66%80%81%
Week 49 202181%83%62%65%79%81%
Week 48 202181%82%62%64%79%81%
Week 47 202180%82%60%64%79%81%
Week 46 202180%82%59%63%78%80%
Week 45 202180%82%58%62%78%80%
Week 44 202179%81%57%61%78%79%
Week 43 202179%81%56%59%77%79%
Week 42 202179%80%54%58%77%79%
Week 41 202178%80%52%57%76%78%
Week 40 202178%80%51%56%76%78%
Week 39 202178%80%49%55%75%78%
Week 38 202177%79%47%54%75%77%
Week 37 202177%79%45%52%74%77%
Week 35 202168%79%35%49%65%76%
Week 34 202167%78%28%47%64%76%
Week 33 202167%78%21%45%63%75%
Week 32 202166%78%13%41%62%75%
Week 31 202162%77%0%38%58%74%
Week 30 202159%77%0%34%54%73%
Week 29 202154%76%0%27%49%72%
Week 28 202149%76%0%22%45%72%
Week 27 202142%75%0%11%39%70%
Week 26 202140%70%0%0%37%65%
Week 25 202134%65%0%0%31%60%
Week 24 202130%59%0%0%28%54%
Week 23 202126%53%0%0%24%49%
Week 22 202123%46%0%0%21%42%
Week 21 202119%43%0%0%18%40%
Week 20 202116%40%0%0%15%37%
Week 19 202112%37%0%0%11%34%
Week 18 202111%33%0%0%0%30%
Week 17 20210%31%0%0%0%28%
Week 16 20210%26%0%0%0%24%
Week 15 20210%22%0%0%0%21%
Week 14 20210%13%0%0%0%12%
Week 13 20210%11%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Almelo

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Almelo. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Almelo

Ziekenhuisopnames met Covid in Almelo

Doden met Covid in Almelo