Amersfoort

Momenteel zijn er 16 besmettingen in Amersfoort, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 14. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 85 procent.

In Amersfoort zijn er sinds het begin van de coronapandemie 80950 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 157 mensen overleden en er zijn 293 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
27 September 20221600
23 September 20222200
20 September 2022800
16 September 20221500
13 September 20221000
9 September 2022900

Vaccinatiegraad voor de gemeente Amersfoort

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202285%86%71%72%84%85%
Week 01 202285%86%70%71%84%85%
Week 52 202185%86%70%71%83%85%
Week 51 202184%86%69%71%83%84%
Week 50 202185%86%69%71%83%85%
Week 49 202185%86%68%70%83%84%
Week 48 202184%86%67%70%83%84%
Week 47 202184%86%66%69%82%84%
Week 46 202184%85%65%69%82%84%
Week 45 202184%85%64%68%82%84%
Week 44 202184%85%63%67%82%83%
Week 43 202183%84%62%65%81%83%
Week 42 202183%84%61%65%81%83%
Week 41 202183%84%60%64%81%82%
Week 40 202182%84%58%63%80%82%
Week 39 202182%84%57%62%80%82%
Week 38 202182%83%55%60%79%81%
Week 37 202181%83%54%59%79%81%
Week 35 202172%83%44%56%70%80%
Week 34 202172%82%42%55%69%80%
Week 33 202171%82%24%53%66%79%
Week 32 202170%82%17%51%65%79%
Week 31 202165%82%0%49%59%79%
Week 30 202160%81%0%45%54%78%
Week 29 202155%81%0%42%50%78%
Week 28 202150%80%0%24%46%75%
Week 27 202141%79%0%15%37%73%
Week 26 202137%73%0%0%34%66%
Week 25 202133%66%0%0%30%60%
Week 24 202127%60%0%0%25%55%
Week 23 202123%55%0%0%21%50%
Week 22 202118%47%0%0%17%42%
Week 21 202116%41%0%0%14%37%
Week 20 202114%37%0%0%12%34%
Week 19 202111%32%0%0%0%29%
Week 18 20210%27%0%0%0%25%
Week 17 20210%23%0%0%0%21%
Week 16 20210%20%0%0%0%18%
Week 15 20210%17%0%0%0%16%
Week 14 20210%15%0%0%0%14%
Week 13 20210%13%0%0%0%12%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Amersfoort

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Amersfoort. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Amersfoort

Ziekenhuisopnames met Covid in Amersfoort

Doden met Covid in Amersfoort