Amstelveen

Momenteel zijn er 8 besmettingen in Amstelveen, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 8. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 86 procent.

In Amstelveen zijn er sinds het begin van de coronapandemie 41219 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 132 mensen overleden en er zijn 166 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
29 November 2022800
25 November 2022700
22 November 20221100
18 November 2022500
15 November 2022900
11 November 2022500

Vaccinatiegraad voor de gemeente Amstelveen

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202286%87%76%77%85%86%
Week 01 202286%87%75%76%85%86%
Week 52 202186%87%74%76%85%86%
Week 51 202186%87%74%76%85%86%
Week 50 202186%87%73%75%85%86%
Week 49 202186%87%72%75%85%86%
Week 48 202186%87%72%75%85%86%
Week 47 202186%87%70%74%84%86%
Week 46 202186%87%69%73%84%86%
Week 45 202185%87%68%72%84%86%
Week 44 202185%87%67%70%84%85%
Week 43 202185%86%66%69%84%85%
Week 42 202185%86%65%69%83%85%
Week 41 202184%86%64%67%83%84%
Week 40 202184%86%61%67%82%84%
Week 39 202184%86%60%66%82%84%
Week 38 202183%85%59%65%81%84%
Week 37 202183%85%57%63%81%83%
Week 35 202174%85%43%60%72%83%
Week 34 202174%84%36%59%71%82%
Week 33 202173%84%28%56%69%82%
Week 32 202172%84%17%52%67%81%
Week 31 202168%83%0%47%63%80%
Week 30 202161%83%0%43%56%79%
Week 29 202156%82%0%36%51%78%
Week 28 202150%81%0%26%46%77%
Week 27 202143%81%0%16%39%76%
Week 26 202139%76%0%0%36%70%
Week 25 202135%67%0%0%32%62%
Week 24 202129%61%0%0%27%56%
Week 23 202125%55%0%0%23%51%
Week 22 202122%46%0%0%21%42%
Week 21 202119%43%0%0%17%39%
Week 20 202116%39%0%0%15%36%
Week 19 202113%36%0%0%12%33%
Week 18 202111%31%0%0%11%29%
Week 17 20210%29%0%0%0%27%
Week 16 20210%26%0%0%0%24%
Week 15 20210%22%0%0%0%20%
Week 14 20210%16%0%0%0%14%
Week 13 20210%12%0%0%0%11%
Week 12 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Amstelveen

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Amstelveen. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Amstelveen

Ziekenhuisopnames met Covid in Amstelveen

Doden met Covid in Amstelveen