Amsterdam

Momenteel zijn er 89 besmettingen in Amsterdam, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 91. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 71 procent.

In Amsterdam zijn er sinds het begin van de coronapandemie 117788 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 868 mensen overleden en er zijn 2210 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
23 September 20218921
22 September 20217540
21 September 20218200
20 September 20218210
19 September 20218410
18 September 202111710

Vaccinatiegraad voor de gemeente Amsterdam

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 35 202171%82%40%52%69%79%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Amsterdam

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Amsterdam. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Amsterdam

Ziekenhuisopnames met Covid in Amsterdam

Doden met Covid in Amsterdam