Assen

Momenteel zijn er 5 besmettingen in Assen, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 5. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 86 procent.

In Assen zijn er sinds het begin van de coronapandemie 28855 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 27 mensen overleden en er zijn 84 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
19 August 2022500
18 August 20221100
17 August 2022400
16 August 2022300
15 August 2022200
12 August 2022200

Vaccinatiegraad voor de gemeente Assen

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202286%87%77%78%85%86%
Week 01 202286%87%75%77%85%86%
Week 52 202186%87%75%76%85%86%
Week 51 202186%87%74%76%85%86%
Week 50 202186%87%74%76%85%86%
Week 49 202186%87%73%75%85%86%
Week 48 202185%87%72%75%84%86%
Week 47 202185%87%71%74%84%86%
Week 46 202185%87%70%73%84%86%
Week 45 202185%86%69%72%83%85%
Week 44 202185%86%68%71%83%85%
Week 43 202184%86%67%70%83%84%
Week 42 202184%86%66%69%83%84%
Week 41 202184%85%64%68%82%84%
Week 40 202183%85%62%67%82%84%
Week 39 202183%85%61%66%81%83%
Week 38 202183%85%60%65%81%83%
Week 37 202183%84%58%62%81%82%
Week 35 202176%84%47%60%74%82%
Week 34 202176%84%44%59%73%82%
Week 33 202175%84%32%57%72%81%
Week 32 202175%83%21%53%70%81%
Week 31 202171%83%0%48%66%80%
Week 30 202168%83%0%44%62%80%
Week 29 202165%83%0%41%60%79%
Week 28 202161%82%0%31%56%78%
Week 27 202153%82%0%20%49%77%
Week 26 202149%78%0%0%45%72%
Week 25 202142%73%0%0%38%67%
Week 24 202134%71%0%0%32%65%
Week 23 202130%66%0%0%28%60%
Week 22 202128%57%0%0%26%53%
Week 21 202124%52%0%0%22%47%
Week 20 202121%45%0%0%20%41%
Week 19 202118%41%0%0%17%38%
Week 18 202115%37%0%0%14%34%
Week 17 202112%35%0%0%11%32%
Week 16 202111%30%0%0%0%28%
Week 15 20210%26%0%0%0%24%
Week 14 20210%22%0%0%0%20%
Week 13 20210%16%0%0%0%15%
Week 12 20210%14%0%0%0%13%
Week 11 20210%12%0%0%0%11%
Week 10 20210%12%0%0%0%11%
Week 09 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Assen

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Assen. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Assen

Ziekenhuisopnames met Covid in Assen

Doden met Covid in Assen