Beekdaelen

Momenteel zijn er 132 besmettingen in Beekdaelen, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 90. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 84 procent.

In Beekdaelen zijn er sinds het begin van de coronapandemie 8398 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 72 mensen overleden en er zijn 119 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
25 January 202213200
24 January 202213500
23 January 202212300
22 January 20227800
21 January 20226600
20 January 20224800

Vaccinatiegraad voor de gemeente Beekdaelen

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 01 202284%85%72%74%84%85%
Week 52 202184%85%72%74%83%85%
Week 51 202184%85%72%74%83%85%
Week 50 202184%86%71%73%83%85%
Week 49 202184%86%71%73%83%85%
Week 48 202184%86%70%73%83%85%
Week 47 202184%85%69%73%83%85%
Week 46 202184%85%68%72%83%84%
Week 45 202184%85%66%71%83%84%
Week 44 202184%85%65%70%82%84%
Week 43 202183%84%64%69%82%83%
Week 42 202183%84%63%67%82%83%
Week 41 202183%84%62%66%82%83%
Week 40 202183%84%60%65%81%83%
Week 39 202182%84%58%64%81%83%
Week 38 202182%84%56%62%81%82%
Week 37 202182%83%54%60%80%82%
Week 35 202175%84%43%57%73%82%
Week 34 202174%84%33%55%72%82%
Week 33 202174%84%23%54%71%82%
Week 32 202173%83%16%52%70%81%
Week 31 202170%83%0%48%66%81%
Week 30 202167%83%0%45%63%80%
Week 29 202163%82%0%33%59%79%
Week 28 202158%82%0%23%54%78%
Week 27 202150%81%0%14%47%77%
Week 26 202148%77%0%0%45%72%
Week 25 202145%72%0%0%42%68%
Week 24 202142%68%0%0%39%64%
Week 23 202137%63%0%0%35%59%
Week 22 202132%56%0%0%30%53%
Week 21 202127%53%0%0%26%50%
Week 20 202123%49%0%0%21%46%
Week 19 202116%46%0%0%15%43%
Week 18 202113%41%0%0%12%39%
Week 17 202111%36%0%0%0%33%
Week 16 20210%29%0%0%0%27%
Week 15 20210%26%0%0%0%24%
Week 14 20210%22%0%0%0%20%
Week 13 20210%20%0%0%0%18%
Week 12 20210%17%0%0%0%16%
Week 11 20210%16%0%0%0%15%
Week 10 20210%15%0%0%0%14%
Week 09 20210%13%0%0%0%12%
Week 08 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Beekdaelen

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Beekdaelen. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Beekdaelen

Ziekenhuisopnames met Covid in Beekdaelen

Doden met Covid in Beekdaelen