Beverwijk

Momenteel zijn er 8 besmettingen in Beverwijk, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 4. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 78 procent.

In Beverwijk zijn er sinds het begin van de coronapandemie 19355 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 49 mensen overleden en er zijn 67 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
29 November 2022800
25 November 2022200
22 November 2022100
18 November 2022000
15 November 20221000
11 November 2022200

Vaccinatiegraad voor de gemeente Beverwijk

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202278%80%62%63%77%79%
Week 01 202278%80%61%62%77%78%
Week 52 202178%80%60%62%77%78%
Week 51 202178%80%60%61%76%78%
Week 50 202178%80%60%61%77%78%
Week 49 202178%80%59%61%76%78%
Week 48 202177%79%58%61%76%78%
Week 47 202177%79%57%60%76%78%
Week 46 202177%79%56%60%75%78%
Week 45 202177%79%55%59%75%77%
Week 44 202176%78%54%57%75%77%
Week 43 202176%78%53%56%74%76%
Week 42 202176%78%52%55%74%76%
Week 41 202175%77%50%54%73%76%
Week 40 202175%77%48%53%73%75%
Week 39 202174%77%47%52%72%75%
Week 38 202174%76%46%51%72%75%
Week 37 202173%76%44%49%71%74%
Week 35 202165%75%34%46%62%73%
Week 34 202164%75%28%45%61%73%
Week 33 202164%75%22%42%60%72%
Week 32 202163%74%12%40%59%72%
Week 31 202160%74%0%38%56%71%
Week 30 202154%74%0%33%50%71%
Week 29 202150%73%0%28%47%70%
Week 28 202146%73%0%21%43%69%
Week 27 202142%72%0%12%39%68%
Week 26 202138%68%0%0%35%63%
Week 25 202135%61%0%0%32%57%
Week 24 202127%56%0%0%25%52%
Week 23 202123%52%0%0%21%48%
Week 22 202120%46%0%0%18%43%
Week 21 202118%41%0%0%16%38%
Week 20 202114%39%0%0%13%36%
Week 19 202112%35%0%0%11%32%
Week 18 20210%30%0%0%0%28%
Week 17 20210%27%0%0%0%25%
Week 16 20210%25%0%0%0%23%
Week 15 20210%18%0%0%0%17%
Week 14 20210%14%0%0%0%13%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Beverwijk

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Beverwijk. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Beverwijk

Ziekenhuisopnames met Covid in Beverwijk

Doden met Covid in Beverwijk