Breda

Momenteel zijn er 30 besmettingen in Breda, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 20. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 85 procent.

In Breda zijn er sinds het begin van de coronapandemie 90539 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 194 mensen overleden en er zijn 320 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
27 September 20223000
23 September 20222400
20 September 20222200
16 September 20221100
13 September 20221800
9 September 2022900

Vaccinatiegraad voor de gemeente Breda

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202285%86%72%74%84%85%
Week 01 202285%86%72%74%84%85%
Week 52 202184%86%72%74%83%85%
Week 51 202184%86%71%73%83%85%
Week 50 202185%86%71%73%84%85%
Week 49 202185%86%70%73%84%85%
Week 48 202184%86%69%72%83%85%
Week 47 202184%86%68%72%83%85%
Week 46 202184%86%67%71%83%84%
Week 45 202184%85%66%70%83%84%
Week 44 202184%85%66%69%83%84%
Week 43 202184%85%65%68%82%83%
Week 42 202183%85%64%67%82%83%
Week 41 202183%84%63%67%82%83%
Week 40 202183%84%62%66%81%83%
Week 39 202182%84%60%64%81%82%
Week 38 202182%83%59%63%80%82%
Week 37 202182%83%55%61%80%82%
Week 35 202172%83%45%59%70%81%
Week 34 202171%83%34%57%68%81%
Week 33 202170%82%23%55%67%80%
Week 32 202170%82%17%54%66%80%
Week 31 202165%82%0%52%61%80%
Week 30 202159%81%0%49%55%79%
Week 29 202154%81%0%38%50%78%
Week 28 202149%80%0%23%45%76%
Week 27 202142%80%0%16%39%75%
Week 26 202139%73%0%0%36%68%
Week 25 202137%65%0%0%34%60%
Week 24 202132%58%0%0%30%54%
Week 23 202128%54%0%0%26%50%
Week 22 202125%47%0%0%23%43%
Week 21 202120%43%0%0%19%40%
Week 20 202116%40%0%0%15%37%
Week 19 202113%36%0%0%12%33%
Week 18 20210%31%0%0%0%29%
Week 17 20210%27%0%0%0%25%
Week 16 20210%22%0%0%0%20%
Week 15 20210%19%0%0%0%18%
Week 14 20210%17%0%0%0%16%
Week 13 20210%15%0%0%0%14%
Week 12 20210%13%0%0%0%12%
Week 11 20210%12%0%0%0%11%
Week 10 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Breda

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Breda. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Breda

Ziekenhuisopnames met Covid in Breda

Doden met Covid in Breda