Capelle aan den IJssel

Momenteel zijn er 57 besmettingen in Capelle aan den IJssel, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 85. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 76 procent.

In Capelle aan den IJssel zijn er sinds het begin van de coronapandemie 12228 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 156 mensen overleden en er zijn 213 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
6 December 20215701
5 December 20219601
4 December 20217301
3 December 20219210
2 December 202111701
1 December 20217810

Vaccinatiegraad voor de gemeente Capelle aan den IJssel

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 47 202176%78%51%54%74%76%
Week 46 202177%78%50%53%75%76%
Week 45 202176%78%49%53%74%76%
Week 44 202176%77%49%52%74%75%
Week 43 202176%77%48%51%74%75%
Week 42 202175%77%47%50%73%75%
Week 41 202175%76%46%49%73%74%
Week 40 202175%76%45%49%73%74%
Week 39 202175%76%44%48%72%74%
Week 38 202174%76%43%47%72%74%
Week 37 202174%75%41%45%71%73%
Week 35 202166%75%32%43%64%73%
Week 34 202166%75%28%41%63%72%
Week 33 202165%75%21%39%62%72%
Week 32 202164%74%15%38%60%72%
Week 31 202160%74%0%36%56%71%
Week 30 202157%74%0%35%53%71%
Week 29 202153%73%0%29%49%70%
Week 28 202147%73%0%22%44%69%
Week 27 202141%72%0%16%38%68%
Week 26 202137%68%0%0%34%63%
Week 25 202133%63%0%0%31%59%
Week 24 202129%58%0%0%27%54%
Week 23 202125%52%0%0%23%48%
Week 22 202121%45%0%0%20%42%
Week 21 202117%41%0%0%16%38%
Week 20 202115%38%0%0%14%35%
Week 19 202112%34%0%0%11%32%
Week 18 20210%30%0%0%0%27%
Week 17 20210%26%0%0%0%24%
Week 16 20210%22%0%0%0%20%
Week 15 20210%18%0%0%0%17%
Week 14 20210%16%0%0%0%15%
Week 13 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Capelle aan den IJssel

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Capelle aan den IJssel. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Capelle aan den IJssel

Ziekenhuisopnames met Covid in Capelle aan den IJssel

Doden met Covid in Capelle aan den IJssel