Castricum

Momenteel is er 1 besmetting in Castricum, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 4. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 87 procent.

In Castricum zijn er sinds het begin van de coronapandemie 16041 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 34 mensen overleden en er zijn 41 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
15 August 2022100
12 August 20221100
11 August 2022500
10 August 2022300
9 August 2022300
8 August 2022000

Vaccinatiegraad voor de gemeente Castricum

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202287%88%74%76%86%87%
Week 01 202287%88%73%75%86%87%
Week 52 202187%88%73%74%86%87%
Week 51 202187%88%72%74%86%87%
Week 50 202187%88%72%74%86%87%
Week 49 202187%88%71%73%86%87%
Week 48 202187%88%70%73%85%87%
Week 47 202186%88%69%72%85%87%
Week 46 202186%88%67%71%85%87%
Week 45 202186%88%66%70%85%86%
Week 44 202186%87%65%69%84%86%
Week 43 202186%87%64%67%84%86%
Week 42 202185%87%63%66%84%85%
Week 41 202185%87%61%65%84%85%
Week 40 202185%87%59%64%83%85%
Week 39 202185%86%57%63%83%85%
Week 38 202184%86%55%61%82%84%
Week 37 202184%86%53%60%82%84%
Week 35 202175%86%41%56%73%84%
Week 34 202175%86%37%54%72%83%
Week 33 202174%85%27%51%71%83%
Week 32 202174%85%15%48%69%82%
Week 31 202171%85%0%46%66%82%
Week 30 202166%85%0%42%61%82%
Week 29 202162%84%0%35%57%81%
Week 28 202158%84%0%28%54%80%
Week 27 202152%83%0%14%48%78%
Week 26 202148%79%0%0%44%74%
Week 25 202141%73%0%0%38%68%
Week 24 202136%69%0%0%33%64%
Week 23 202132%64%0%0%30%59%
Week 22 202129%56%0%0%26%52%
Week 21 202124%51%0%0%23%48%
Week 20 202120%48%0%0%18%45%
Week 19 202116%44%0%0%15%41%
Week 18 202114%39%0%0%13%36%
Week 17 202112%36%0%0%11%33%
Week 16 202111%33%0%0%0%30%
Week 15 20210%26%0%0%0%24%
Week 14 20210%17%0%0%0%16%
Week 13 20210%14%0%0%0%13%
Week 12 20210%12%0%0%0%12%
Week 11 20210%11%0%0%0%11%
Week 10 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Castricum

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Castricum. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Castricum

Ziekenhuisopnames met Covid in Castricum

Doden met Covid in Castricum