De Fryske Marren

Momenteel zijn er 8 besmettingen in De Fryske Marren, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 6. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 83 procent.

In De Fryske Marren zijn er sinds het begin van de coronapandemie 23110 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 40 mensen overleden en er zijn 78 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
19 August 2022800
18 August 2022400
17 August 20221100
16 August 20221000
15 August 2022200
14 August 2022600

Vaccinatiegraad voor de gemeente De Fryske Marren

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202283%84%66%67%81%83%
Week 01 202282%84%65%67%81%83%
Week 52 202182%84%64%66%81%83%
Week 51 202182%84%63%66%81%82%
Week 50 202182%84%63%65%81%83%
Week 49 202182%84%62%65%81%82%
Week 48 202182%84%61%64%80%82%
Week 47 202182%84%59%64%80%82%
Week 46 202182%84%58%63%80%82%
Week 45 202181%83%57%61%79%81%
Week 44 202181%83%56%60%79%81%
Week 43 202181%83%55%59%79%81%
Week 42 202181%82%54%58%78%80%
Week 41 202180%82%53%57%78%80%
Week 40 202180%82%52%56%77%80%
Week 39 202179%82%49%55%77%79%
Week 38 202179%82%48%54%77%79%
Week 37 202179%81%46%52%76%79%
Week 35 202171%80%36%48%68%78%
Week 34 202170%80%30%47%67%77%
Week 33 202170%80%21%45%66%77%
Week 32 202169%80%11%41%64%76%
Week 31 202165%79%0%38%60%76%
Week 30 202163%79%0%35%58%75%
Week 29 202159%79%0%31%54%75%
Week 28 202154%78%0%20%49%73%
Week 27 202147%77%0%0%43%72%
Week 26 202145%73%0%0%42%67%
Week 25 202136%69%0%0%33%63%
Week 24 202132%64%0%0%30%59%
Week 23 202129%58%0%0%27%53%
Week 22 202125%51%0%0%23%47%
Week 21 202121%48%0%0%19%44%
Week 20 202117%45%0%0%16%41%
Week 19 202114%42%0%0%13%38%
Week 18 202112%39%0%0%11%35%
Week 17 20210%35%0%0%0%32%
Week 16 20210%31%0%0%0%28%
Week 15 20210%27%0%0%0%25%
Week 14 20210%16%0%0%0%15%
Week 13 20210%13%0%0%0%12%
Week 12 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente De Fryske Marren

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in De Fryske Marren. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in De Fryske Marren

Ziekenhuisopnames met Covid in De Fryske Marren

Doden met Covid in De Fryske Marren