Delft

Momenteel zijn er 42 besmettingen in Delft, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 32. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 83 procent.

In Delft zijn er sinds het begin van de coronapandemie 46292 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 94 mensen overleden en er zijn 134 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
24 June 20224200
23 June 20223800
22 June 20224200
21 June 20224300
20 June 20222600
17 June 2022500

Vaccinatiegraad voor de gemeente Delft

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202283%84%68%69%82%83%
Week 01 202283%84%67%68%82%83%
Week 52 202183%84%66%67%82%83%
Week 51 202183%84%66%67%82%83%
Week 50 202183%84%65%67%82%83%
Week 49 202183%84%65%67%82%83%
Week 48 202183%84%64%66%82%83%
Week 47 202183%84%62%66%82%83%
Week 46 202182%84%61%65%81%83%
Week 45 202182%84%61%64%81%83%
Week 44 202182%83%59%63%81%82%
Week 43 202182%83%58%62%80%82%
Week 42 202181%83%57%61%80%82%
Week 41 202181%83%56%60%80%81%
Week 40 202181%82%54%59%79%81%
Week 39 202180%82%52%58%79%81%
Week 38 202180%82%51%56%79%81%
Week 37 202180%81%49%55%78%80%
Week 35 202168%81%39%52%67%79%
Week 34 202167%81%31%50%65%79%
Week 33 202167%80%21%48%64%79%
Week 32 202165%80%0%46%63%78%
Week 31 202160%79%0%43%57%78%
Week 30 202151%79%0%40%49%77%
Week 29 202145%79%0%32%42%76%
Week 28 202141%78%0%21%38%75%
Week 27 202135%77%0%0%34%73%
Week 26 202132%70%0%0%30%67%
Week 25 202129%58%0%0%27%55%
Week 24 202125%49%0%0%23%46%
Week 23 202120%44%0%0%19%42%
Week 22 202118%39%0%0%17%37%
Week 21 202115%35%0%0%14%33%
Week 20 202112%32%0%0%11%30%
Week 19 20210%28%0%0%0%26%
Week 18 20210%24%0%0%0%23%
Week 17 20210%22%0%0%0%21%
Week 16 20210%19%0%0%0%18%
Week 15 20210%16%0%0%0%15%
Week 14 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Delft

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Delft. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Delft

Ziekenhuisopnames met Covid in Delft

Doden met Covid in Delft