Deventer

Momenteel zijn er 10 besmettingen in Deventer, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 11. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 86 procent.

In Deventer zijn er sinds het begin van de coronapandemie 47940 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 109 mensen overleden en er zijn 146 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
10 August 20221000
9 August 20221100
8 August 2022400
5 August 20221000
3 August 20221400
2 August 20222100

Vaccinatiegraad voor de gemeente Deventer

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202286%86%73%75%85%85%
Week 01 202285%87%72%74%84%86%
Week 52 202185%87%72%74%84%86%
Week 51 202185%87%72%73%84%86%
Week 50 202185%87%71%73%84%86%
Week 49 202185%87%71%73%84%86%
Week 48 202185%87%70%72%84%86%
Week 47 202185%86%68%72%84%85%
Week 46 202185%86%67%71%83%85%
Week 45 202184%86%67%70%83%85%
Week 44 202184%86%66%69%83%84%
Week 43 202184%85%65%68%82%84%
Week 42 202184%85%64%67%82%84%
Week 41 202183%85%62%66%82%83%
Week 40 202183%85%60%65%81%83%
Week 39 202183%84%59%64%81%83%
Week 38 202182%84%58%63%80%83%
Week 37 202182%84%56%62%80%82%
Week 35 202173%83%44%59%71%81%
Week 34 202173%83%39%57%70%81%
Week 33 202172%83%30%55%69%81%
Week 32 202171%83%22%51%67%80%
Week 31 202167%82%0%48%63%80%
Week 30 202162%82%0%44%57%79%
Week 29 202157%82%0%39%52%78%
Week 28 202152%81%0%32%48%77%
Week 27 202146%81%0%25%42%76%
Week 26 202143%76%0%0%39%70%
Week 25 202136%68%0%0%34%63%
Week 24 202132%62%0%0%29%57%
Week 23 202128%57%0%0%25%52%
Week 22 202123%50%0%0%21%46%
Week 21 202119%45%0%0%18%42%
Week 20 202115%43%0%0%14%39%
Week 19 202111%38%0%0%0%35%
Week 18 20210%33%0%0%0%31%
Week 17 20210%29%0%0%0%27%
Week 16 20210%23%0%0%0%21%
Week 15 20210%18%0%0%0%17%
Week 14 20210%12%0%0%0%11%
Week 13 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Deventer

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Deventer. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Deventer

Ziekenhuisopnames met Covid in Deventer

Doden met Covid in Deventer