Ede

Momenteel zijn er 139 besmettingen in Ede, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 119. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 79 procent.

In Ede zijn er sinds het begin van de coronapandemie 20951 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 115 mensen overleden en er zijn 188 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
6 December 202113900
5 December 202111200
4 December 202112310
3 December 202113100
2 December 20219910
1 December 20219200

Vaccinatiegraad voor de gemeente Ede

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 47 202179%80%56%58%77%78%
Week 46 202179%80%55%58%77%78%
Week 45 202178%80%54%57%76%78%
Week 44 202178%80%53%56%76%78%
Week 43 202178%79%52%55%76%77%
Week 42 202178%79%51%54%76%77%
Week 41 202177%79%50%53%75%77%
Week 40 202177%78%49%52%75%76%
Week 39 202177%78%47%51%74%76%
Week 38 202176%78%45%50%74%76%
Week 37 202176%78%43%49%73%75%
Week 35 202167%77%34%46%65%75%
Week 34 202167%77%26%44%63%74%
Week 33 202166%77%18%42%62%74%
Week 32 202165%76%0%40%60%73%
Week 31 202161%76%0%37%56%73%
Week 30 202155%76%0%35%50%72%
Week 29 202151%75%0%25%47%71%
Week 28 202148%74%0%18%44%70%
Week 27 202142%74%0%0%39%68%
Week 26 202140%68%0%0%36%63%
Week 25 202137%61%0%0%34%55%
Week 24 202134%56%0%0%31%51%
Week 23 202129%52%0%0%26%48%
Week 22 202123%47%0%0%21%43%
Week 21 202118%43%0%0%17%40%
Week 20 202115%39%0%0%14%36%
Week 19 202113%36%0%0%12%33%
Week 18 202111%31%0%0%0%28%
Week 17 20210%26%0%0%0%24%
Week 16 20210%23%0%0%0%21%
Week 15 20210%21%0%0%0%19%
Week 14 20210%19%0%0%0%17%
Week 13 20210%17%0%0%0%16%
Week 12 20210%14%0%0%0%13%
Week 11 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Ede

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Ede. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Ede

Ziekenhuisopnames met Covid in Ede

Doden met Covid in Ede