Eindhoven

In Eindhoven zijn er sinds het begin van de coronapandemie 11234 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 222 mensen overleden en er zijn 312 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
19 January 20217137
18 January 20218002
17 January 20215721
16 January 20218801
15 January 202110416
14 January 20218121

Covidgrafieken voor de gemeente Eindhoven

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Eindhoven. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Eindhoven

Ziekenhuisopnames met Covid in Eindhoven

Doden met Covid in Eindhoven