Emmen

Momenteel zijn er 9 besmettingen in Emmen, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 10. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 85 procent.

In Emmen zijn er sinds het begin van de coronapandemie 45748 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 100 mensen overleden en er zijn 232 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
10 August 2022900
9 August 20221100
8 August 2022600
5 August 20221300
3 August 2022500
2 August 20221700

Vaccinatiegraad voor de gemeente Emmen

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202285%87%73%74%84%86%
Week 01 202285%86%71%73%84%85%
Week 52 202185%86%71%73%84%85%
Week 51 202185%86%70%72%84%85%
Week 50 202185%86%70%72%84%85%
Week 49 202185%86%69%71%84%85%
Week 48 202184%86%68%71%83%85%
Week 47 202184%86%67%70%83%85%
Week 46 202184%86%66%70%83%85%
Week 45 202184%86%64%68%82%84%
Week 44 202183%85%63%67%82%84%
Week 43 202183%85%62%65%81%83%
Week 42 202183%84%60%65%81%83%
Week 41 202183%84%59%64%81%83%
Week 40 202182%84%57%63%80%82%
Week 39 202182%84%56%61%80%82%
Week 38 202182%84%54%60%80%82%
Week 37 202181%83%51%58%79%81%
Week 35 202174%83%42%55%72%81%
Week 34 202174%83%39%54%71%81%
Week 33 202173%83%32%52%70%80%
Week 32 202173%82%21%48%69%80%
Week 31 202169%82%0%46%65%79%
Week 30 202166%82%0%44%61%79%
Week 29 202162%81%0%38%57%78%
Week 28 202157%81%0%32%53%77%
Week 27 202152%81%0%21%48%76%
Week 26 202147%77%0%0%44%71%
Week 25 202140%73%0%0%37%67%
Week 24 202135%67%0%0%33%62%
Week 23 202131%62%0%0%29%58%
Week 22 202128%56%0%0%26%52%
Week 21 202123%52%0%0%21%48%
Week 20 202120%47%0%0%19%44%
Week 19 202117%43%0%0%16%40%
Week 18 202115%40%0%0%14%37%
Week 17 202112%36%0%0%11%33%
Week 16 202112%30%0%0%11%28%
Week 15 20210%26%0%0%0%24%
Week 14 20210%21%0%0%0%19%
Week 13 20210%17%0%0%0%16%
Week 12 20210%14%0%0%0%13%
Week 11 20210%13%0%0%0%12%
Week 10 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Emmen

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Emmen. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Emmen

Ziekenhuisopnames met Covid in Emmen

Doden met Covid in Emmen