Enschede

Momenteel zijn er 10 besmettingen in Enschede, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 8. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 80 procent.

In Enschede zijn er sinds het begin van de coronapandemie 76752 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 215 mensen overleden en er zijn 315 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
29 November 20221000
25 November 2022400
22 November 2022000
18 November 2022400
15 November 20221101
11 November 2022900

Vaccinatiegraad voor de gemeente Enschede

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202280%81%63%64%79%80%
Week 01 202280%81%62%63%78%80%
Week 52 202180%81%61%63%78%80%
Week 51 202180%81%61%63%78%80%
Week 50 202180%81%60%62%78%80%
Week 49 202180%81%60%62%78%80%
Week 48 202179%81%58%61%78%80%
Week 47 202179%81%57%61%77%80%
Week 46 202179%81%56%60%77%79%
Week 45 202179%80%55%59%77%79%
Week 44 202178%80%54%57%77%78%
Week 43 202178%80%53%56%76%78%
Week 42 202177%79%52%55%76%78%
Week 41 202177%79%50%54%75%77%
Week 40 202177%79%48%54%75%77%
Week 39 202176%79%46%53%74%77%
Week 38 202176%78%44%51%73%76%
Week 37 202175%78%41%49%73%76%
Week 35 202166%77%32%45%64%75%
Week 34 202165%76%26%43%63%74%
Week 33 202165%76%21%41%62%74%
Week 32 202164%76%11%38%60%73%
Week 31 202158%75%0%34%54%73%
Week 30 202153%75%0%31%50%72%
Week 29 202149%75%0%26%45%71%
Week 28 202144%74%0%22%41%71%
Week 27 202138%73%0%0%35%69%
Week 26 202135%66%0%0%32%61%
Week 25 202128%60%0%0%26%55%
Week 24 202126%54%0%0%24%50%
Week 23 202123%49%0%0%21%45%
Week 22 202120%41%0%0%18%39%
Week 21 202117%38%0%0%16%35%
Week 20 202115%35%0%0%14%32%
Week 19 202112%32%0%0%11%30%
Week 18 20210%30%0%0%0%28%
Week 17 20210%27%0%0%0%25%
Week 16 20210%24%0%0%0%22%
Week 15 20210%20%0%0%0%18%
Week 14 20210%13%0%0%0%12%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Enschede

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Enschede. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Enschede

Ziekenhuisopnames met Covid in Enschede

Doden met Covid in Enschede