Etten-Leur

Momenteel zijn er 5 besmettingen in Etten-Leur, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 5. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 87 procent.

In Etten-Leur zijn er sinds het begin van de coronapandemie 20162 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 45 mensen overleden en er zijn 84 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
10 August 2022500
9 August 2022300
8 August 2022100
5 August 2022400
3 August 2022700
2 August 20221500

Vaccinatiegraad voor de gemeente Etten-Leur

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202287%88%77%78%87%87%
Week 01 202287%88%75%77%86%87%
Week 52 202187%88%75%77%86%87%
Week 51 202187%88%75%77%86%87%
Week 50 202187%88%75%77%86%87%
Week 49 202187%88%74%76%86%87%
Week 48 202187%88%73%76%86%87%
Week 47 202187%88%73%76%85%87%
Week 46 202187%88%72%75%85%87%
Week 45 202186%87%71%74%85%86%
Week 44 202186%87%71%73%85%86%
Week 43 202186%87%69%72%85%86%
Week 42 202186%87%68%71%84%85%
Week 41 202185%86%66%71%84%85%
Week 40 202185%86%65%69%83%85%
Week 39 202185%86%63%68%83%84%
Week 38 202184%85%61%66%83%84%
Week 37 202184%85%58%64%82%83%
Week 35 202176%85%50%62%74%83%
Week 34 202176%85%38%60%73%83%
Week 33 202175%84%26%58%71%82%
Week 32 202175%84%18%57%70%82%
Week 31 202171%84%0%56%66%82%
Week 30 202166%84%0%53%61%81%
Week 29 202161%83%0%39%56%80%
Week 28 202155%83%0%22%51%78%
Week 27 202149%82%0%15%45%77%
Week 26 202145%77%0%0%41%71%
Week 25 202142%72%0%0%38%66%
Week 24 202137%66%0%0%34%61%
Week 23 202131%61%0%0%28%56%
Week 22 202128%54%0%0%25%50%
Week 21 202122%48%0%0%21%44%
Week 20 202118%45%0%0%16%41%
Week 19 202114%41%0%0%12%38%
Week 18 202111%35%0%0%0%32%
Week 17 20210%29%0%0%0%27%
Week 16 20210%24%0%0%0%22%
Week 15 20210%21%0%0%0%19%
Week 14 20210%18%0%0%0%17%
Week 13 20210%16%0%0%0%15%
Week 12 20210%13%0%0%0%12%
Week 11 20210%12%0%0%0%11%
Week 10 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Etten-Leur

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Etten-Leur. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Etten-Leur

Ziekenhuisopnames met Covid in Etten-Leur

Doden met Covid in Etten-Leur