Gouda

Momenteel zijn er 12 besmettingen in Gouda, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 10. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 82 procent.

In Gouda zijn er sinds het begin van de coronapandemie 34746 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 172 mensen overleden en er zijn 326 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
12 August 20221200
11 August 2022800
10 August 20221000
9 August 2022800
8 August 2022400
5 August 20221500

Vaccinatiegraad voor de gemeente Gouda

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202282%83%61%62%80%81%
Week 01 202281%82%60%61%80%81%
Week 52 202181%82%59%61%79%81%
Week 51 202181%82%59%61%79%81%
Week 50 202181%83%59%60%79%81%
Week 49 202181%83%59%60%79%81%
Week 48 202181%83%58%60%79%81%
Week 47 202181%82%57%59%79%81%
Week 46 202181%82%57%59%79%81%
Week 45 202180%82%56%58%79%80%
Week 44 202180%82%55%57%78%80%
Week 43 202180%81%54%56%78%79%
Week 42 202180%81%54%56%78%79%
Week 41 202179%81%53%55%77%79%
Week 40 202179%81%52%55%77%79%
Week 39 202179%81%50%54%76%78%
Week 38 202178%80%49%53%76%78%
Week 37 202178%80%47%52%76%78%
Week 35 202170%79%38%49%67%77%
Week 34 202169%79%33%48%66%77%
Week 33 202169%79%26%46%65%76%
Week 32 202168%79%17%44%64%76%
Week 31 202164%78%0%43%60%76%
Week 30 202159%78%0%41%55%75%
Week 29 202153%78%0%35%49%74%
Week 28 202148%77%0%28%45%73%
Week 27 202144%77%0%21%40%72%
Week 26 202141%72%0%0%38%66%
Week 25 202139%65%0%0%36%60%
Week 24 202133%58%0%0%31%54%
Week 23 202128%53%0%0%26%49%
Week 22 202124%48%0%0%22%44%
Week 21 202120%45%0%0%18%41%
Week 20 202116%42%0%0%15%39%
Week 19 202113%37%0%0%12%34%
Week 18 202111%32%0%0%0%30%
Week 17 20210%29%0%0%0%26%
Week 16 20210%24%0%0%0%23%
Week 15 20210%22%0%0%0%20%
Week 14 20210%17%0%0%0%15%
Week 13 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Gouda

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Gouda. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Gouda

Ziekenhuisopnames met Covid in Gouda

Doden met Covid in Gouda