Groningen

In Groningen zijn er sinds het begin van de coronapandemie 8878 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 28 mensen overleden en er zijn 65 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
27 February 202111900
26 February 20218200
25 February 20213901
24 February 20214500
23 February 20214600
22 February 20217810

Covidgrafieken voor de gemeente Groningen

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Groningen. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Groningen

Ziekenhuisopnames met Covid in Groningen

Doden met Covid in Groningen