Haarlemmermeer

Momenteel zijn er 22 besmettingen in Haarlemmermeer, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 15. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 83 procent.

In Haarlemmermeer zijn er sinds het begin van de coronapandemie 73516 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 154 mensen overleden en er zijn 258 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
27 September 20222200
23 September 20221100
20 September 20221900
16 September 20221400
13 September 20222300
9 September 2022500

Vaccinatiegraad voor de gemeente Haarlemmermeer

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202283%84%70%71%82%83%
Week 01 202283%84%69%71%81%83%
Week 52 202183%84%69%70%81%83%
Week 51 202183%84%68%70%81%83%
Week 50 202183%84%68%70%82%83%
Week 49 202183%84%67%69%82%83%
Week 48 202183%84%66%69%81%83%
Week 47 202182%84%65%68%81%83%
Week 46 202182%84%64%68%81%82%
Week 45 202182%84%63%67%80%82%
Week 44 202182%83%62%65%80%82%
Week 43 202182%83%61%64%80%81%
Week 42 202181%83%59%63%79%81%
Week 41 202181%82%58%62%79%81%
Week 40 202181%82%56%61%79%80%
Week 39 202180%82%54%60%78%80%
Week 38 202180%82%52%59%78%80%
Week 37 202180%82%50%57%77%79%
Week 35 202170%81%38%53%67%78%
Week 34 202170%81%32%51%66%78%
Week 33 202169%80%25%48%65%78%
Week 32 202168%80%14%45%63%77%
Week 31 202164%80%0%42%59%76%
Week 30 202158%79%0%38%53%76%
Week 29 202153%79%0%31%49%75%
Week 28 202148%78%0%22%44%73%
Week 27 202142%78%0%13%38%72%
Week 26 202135%72%0%0%32%66%
Week 25 202131%65%0%0%28%59%
Week 24 202127%59%0%0%25%54%
Week 23 202123%54%0%0%21%49%
Week 22 202120%46%0%0%19%41%
Week 21 202117%41%0%0%15%38%
Week 20 202114%37%0%0%13%34%
Week 19 202111%33%0%0%0%30%
Week 18 20210%30%0%0%0%27%
Week 17 20210%27%0%0%0%24%
Week 16 20210%23%0%0%0%21%
Week 15 20210%17%0%0%0%15%
Week 14 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Haarlemmermeer

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Haarlemmermeer. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Haarlemmermeer

Ziekenhuisopnames met Covid in Haarlemmermeer

Doden met Covid in Haarlemmermeer