Hardenberg

Momenteel zijn er 4 besmettingen in Hardenberg, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 9. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 88 procent.

In Hardenberg zijn er sinds het begin van de coronapandemie 30439 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 55 mensen overleden en er zijn 85 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
12 August 2022400
11 August 20221800
10 August 2022500
9 August 2022900
8 August 2022600
5 August 2022500

Vaccinatiegraad voor de gemeente Hardenberg

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202288%89%75%76%87%88%
Week 01 202288%89%73%75%86%88%
Week 52 202187%89%73%74%86%88%
Week 51 202187%89%72%74%86%88%
Week 50 202187%89%72%74%86%88%
Week 49 202187%89%71%73%86%87%
Week 48 202187%89%70%73%85%87%
Week 47 202186%88%69%72%85%87%
Week 46 202186%88%68%72%85%87%
Week 45 202186%88%67%71%85%87%
Week 44 202186%88%66%69%84%86%
Week 43 202186%87%64%68%84%86%
Week 42 202185%87%62%67%83%85%
Week 41 202185%87%61%66%83%85%
Week 40 202185%87%59%64%83%85%
Week 39 202185%87%57%63%82%85%
Week 38 202184%86%55%61%82%84%
Week 37 202184%86%53%59%81%84%
Week 35 202174%85%43%56%72%83%
Week 34 202173%85%37%54%70%82%
Week 33 202173%84%26%52%69%82%
Week 32 202172%84%18%48%68%81%
Week 31 202169%84%0%45%63%81%
Week 30 202165%84%0%40%59%80%
Week 29 202160%83%0%35%55%79%
Week 28 202155%83%0%25%50%78%
Week 27 202148%83%0%17%44%77%
Week 26 202144%78%0%0%40%71%
Week 25 202136%72%0%0%33%66%
Week 24 202132%66%0%0%29%60%
Week 23 202129%60%0%0%26%55%
Week 22 202127%52%0%0%24%48%
Week 21 202123%49%0%0%21%45%
Week 20 202119%44%0%0%17%40%
Week 19 202116%41%0%0%14%37%
Week 18 202112%37%0%0%11%34%
Week 17 20210%35%0%0%0%32%
Week 16 20210%31%0%0%0%28%
Week 15 20210%25%0%0%0%22%
Week 14 20210%17%0%0%0%15%
Week 13 20210%14%0%0%0%13%
Week 12 20210%12%0%0%0%11%
Week 11 20210%11%0%0%0%0%
Week 10 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Hardenberg

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Hardenberg. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Hardenberg

Ziekenhuisopnames met Covid in Hardenberg

Doden met Covid in Hardenberg