Heerenveen

Momenteel zijn er 5 besmettingen in Heerenveen, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 4. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 84 procent.

In Heerenveen zijn er sinds het begin van de coronapandemie 21798 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 44 mensen overleden en er zijn 59 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
12 August 2022500
11 August 2022200
10 August 20221200
9 August 2022000
8 August 2022300
5 August 2022400

Vaccinatiegraad voor de gemeente Heerenveen

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202284%85%71%72%83%84%
Week 01 202283%85%69%71%82%84%
Week 52 202183%85%68%70%82%84%
Week 51 202183%85%68%70%82%84%
Week 50 202184%85%67%69%82%84%
Week 49 202183%85%66%69%82%84%
Week 48 202183%85%65%68%81%83%
Week 47 202182%84%64%68%81%83%
Week 46 202182%84%63%67%81%83%
Week 45 202182%84%62%66%81%82%
Week 44 202182%84%62%65%80%82%
Week 43 202182%83%61%64%80%82%
Week 42 202181%83%60%63%80%81%
Week 41 202181%83%59%62%79%81%
Week 40 202181%83%58%62%79%81%
Week 39 202181%82%56%61%79%81%
Week 38 202180%82%54%59%78%80%
Week 37 202180%82%51%58%77%80%
Week 35 202173%81%41%54%70%79%
Week 34 202172%81%34%53%69%79%
Week 33 202171%81%24%50%67%78%
Week 32 202170%80%12%45%65%78%
Week 31 202166%80%0%43%61%77%
Week 30 202163%80%0%39%58%77%
Week 29 202158%80%0%34%54%76%
Week 28 202153%79%0%23%48%75%
Week 27 202147%78%0%0%43%73%
Week 26 202143%74%0%0%40%68%
Week 25 202135%69%0%0%32%63%
Week 24 202132%63%0%0%30%58%
Week 23 202128%57%0%0%26%53%
Week 22 202124%51%0%0%22%47%
Week 21 202121%47%0%0%20%43%
Week 20 202118%43%0%0%16%40%
Week 19 202115%41%0%0%14%37%
Week 18 202112%37%0%0%11%34%
Week 17 20210%33%0%0%0%31%
Week 16 20210%30%0%0%0%27%
Week 15 20210%25%0%0%0%23%
Week 14 20210%16%0%0%0%14%
Week 13 20210%13%0%0%0%12%
Week 12 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Heerenveen

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Heerenveen. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Heerenveen

Ziekenhuisopnames met Covid in Heerenveen

Doden met Covid in Heerenveen