Heerlen

Momenteel zijn er 10 besmettingen in Heerlen, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 7. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 76 procent.

In Heerlen zijn er sinds het begin van de coronapandemie 39670 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 177 mensen overleden en er zijn 312 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
29 November 20221000
25 November 2022400
22 November 2022100
18 November 20221200
15 November 20221000
11 November 2022600

Vaccinatiegraad voor de gemeente Heerlen

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202276%77%53%54%74%76%
Week 01 202275%77%53%54%74%76%
Week 52 202175%77%52%54%74%76%
Week 51 202175%77%52%54%74%75%
Week 50 202175%77%51%54%74%76%
Week 49 202175%77%51%53%74%75%
Week 48 202175%77%50%53%73%75%
Week 47 202175%77%49%52%73%75%
Week 46 202175%76%48%52%73%75%
Week 45 202174%76%47%51%73%75%
Week 44 202174%76%46%49%73%74%
Week 43 202174%75%45%48%72%74%
Week 42 202174%75%44%47%72%73%
Week 41 202173%75%43%46%71%73%
Week 40 202173%74%41%46%71%73%
Week 39 202172%74%39%45%70%73%
Week 38 202172%74%37%43%70%72%
Week 37 202172%73%35%42%69%72%
Week 35 202164%73%28%38%62%71%
Week 34 202164%73%20%36%61%71%
Week 33 202163%73%14%35%60%70%
Week 32 202163%72%0%33%60%70%
Week 31 202159%72%0%31%56%69%
Week 30 202156%71%0%28%53%69%
Week 29 202152%71%0%20%49%68%
Week 28 202148%70%0%13%45%67%
Week 27 202142%70%0%0%39%66%
Week 26 202140%65%0%0%38%61%
Week 25 202138%61%0%0%35%58%
Week 24 202134%57%0%0%32%54%
Week 23 202130%53%0%0%28%50%
Week 22 202126%47%0%0%25%44%
Week 21 202122%44%0%0%21%42%
Week 20 202119%41%0%0%18%38%
Week 19 202114%37%0%0%13%35%
Week 18 202112%33%0%0%11%31%
Week 17 20210%29%0%0%0%27%
Week 16 20210%24%0%0%0%23%
Week 15 20210%22%0%0%0%21%
Week 14 20210%18%0%0%0%17%
Week 13 20210%17%0%0%0%16%
Week 12 20210%15%0%0%0%14%
Week 11 20210%13%0%0%0%12%
Week 10 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Heerlen

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Heerlen. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Heerlen

Ziekenhuisopnames met Covid in Heerlen

Doden met Covid in Heerlen