Hellendoorn

In Hellendoorn zijn er sinds het begin van de coronapandemie 2450 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 33 mensen overleden en er zijn 24 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
18 January 20212500
17 January 20211210
16 January 2021811
15 January 20211400
14 January 20211700
13 January 20212101

Covidgrafieken voor de gemeente Hellendoorn

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Hellendoorn. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Hellendoorn

Ziekenhuisopnames met Covid in Hellendoorn

Doden met Covid in Hellendoorn