Helmond

Momenteel zijn er 3 besmettingen in Helmond, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 9. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 81 procent.

In Helmond zijn er sinds het begin van de coronapandemie 44725 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 101 mensen overleden en er zijn 225 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
12 August 2022301
11 August 20222201
10 August 2022300
9 August 20222400
8 August 2022000
5 August 2022600

Vaccinatiegraad voor de gemeente Helmond

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202281%82%65%66%80%81%
Week 01 202281%82%63%65%79%81%
Week 52 202181%82%63%64%79%80%
Week 51 202180%82%62%64%79%80%
Week 50 202180%82%62%63%79%80%
Week 49 202180%82%61%63%79%80%
Week 48 202180%82%60%63%78%80%
Week 47 202180%81%59%62%78%80%
Week 46 202179%81%58%61%78%80%
Week 45 202179%81%57%61%77%79%
Week 44 202179%80%57%60%77%79%
Week 43 202178%80%56%59%77%78%
Week 42 202178%79%54%57%76%78%
Week 41 202178%79%53%57%76%78%
Week 40 202177%79%51%56%75%77%
Week 39 202177%79%49%55%75%77%
Week 38 202177%79%48%53%74%76%
Week 37 202176%78%47%51%74%76%
Week 35 202167%78%37%48%65%75%
Week 34 202166%78%29%47%63%75%
Week 33 202166%77%20%46%62%75%
Week 32 202165%77%11%44%60%74%
Week 31 202161%77%0%42%57%74%
Week 30 202158%76%0%39%53%73%
Week 29 202155%76%0%28%50%72%
Week 28 202150%75%0%17%46%71%
Week 27 202143%74%0%0%40%69%
Week 26 202138%69%0%0%35%64%
Week 25 202135%64%0%0%32%59%
Week 24 202132%61%0%0%29%56%
Week 23 202128%56%0%0%26%51%
Week 22 202125%49%0%0%23%45%
Week 21 202121%43%0%0%20%39%
Week 20 202117%38%0%0%16%35%
Week 19 202112%34%0%0%11%32%
Week 18 20210%30%0%0%0%28%
Week 17 20210%28%0%0%0%25%
Week 16 20210%23%0%0%0%21%
Week 15 20210%19%0%0%0%18%
Week 14 20210%16%0%0%0%15%
Week 13 20210%14%0%0%0%13%
Week 12 20210%12%0%0%0%11%
Week 11 20210%11%0%0%0%0%
Week 10 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Helmond

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Helmond. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Helmond

Ziekenhuisopnames met Covid in Helmond

Doden met Covid in Helmond