Hoeksche Waard

Momenteel zijn er 8 besmettingen in Hoeksche Waard, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 7. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 83 procent.

In Hoeksche Waard zijn er sinds het begin van de coronapandemie 40142 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 80 mensen overleden en er zijn 174 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
12 August 2022800
11 August 2022200
10 August 20221500
9 August 2022300
8 August 2022400
7 August 2022300

Vaccinatiegraad voor de gemeente Hoeksche Waard

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202283%84%66%67%82%83%
Week 01 202283%84%65%67%81%82%
Week 52 202182%84%65%66%81%82%
Week 51 202182%84%64%66%81%82%
Week 50 202182%84%64%66%81%82%
Week 49 202182%84%63%65%81%82%
Week 48 202182%84%62%65%81%82%
Week 47 202182%83%62%65%80%82%
Week 46 202182%83%60%64%80%82%
Week 45 202181%83%59%63%80%81%
Week 44 202181%83%58%62%80%81%
Week 43 202181%82%58%62%79%81%
Week 42 202181%82%55%59%79%80%
Week 41 202181%82%54%59%78%80%
Week 40 202180%82%52%58%78%80%
Week 39 202180%81%51%57%78%80%
Week 38 202180%81%50%57%77%79%
Week 37 202179%80%47%52%76%78%
Week 35 202170%80%37%50%68%78%
Week 34 202170%80%32%49%67%78%
Week 33 202169%80%24%46%66%77%
Week 32 202168%80%13%43%64%77%
Week 31 202165%79%0%40%60%76%
Week 30 202161%79%0%38%56%76%
Week 29 202157%79%0%33%53%75%
Week 28 202153%78%0%23%49%74%
Week 27 202146%77%0%11%42%72%
Week 26 202142%73%0%0%39%68%
Week 25 202137%68%0%0%34%63%
Week 24 202133%63%0%0%30%58%
Week 23 202128%59%0%0%26%55%
Week 22 202124%51%0%0%23%47%
Week 21 202121%46%0%0%19%42%
Week 20 202117%43%0%0%16%39%
Week 19 202114%37%0%0%13%34%
Week 18 202111%33%0%0%0%30%
Week 17 20210%29%0%0%0%27%
Week 16 20210%25%0%0%0%23%
Week 15 20210%21%0%0%0%20%
Week 14 20210%18%0%0%0%16%
Week 13 20210%13%0%0%0%12%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Hoeksche Waard

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Hoeksche Waard. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Hoeksche Waard

Ziekenhuisopnames met Covid in Hoeksche Waard

Doden met Covid in Hoeksche Waard