Huizen

In Huizen zijn er sinds het begin van de coronapandemie 2541 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 50 mensen overleden en er zijn 44 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
19 January 20211610
18 January 20211600
17 January 2021600
16 January 20211400
15 January 20211100
14 January 20211600

Covidgrafieken voor de gemeente Huizen

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Huizen. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Huizen

Ziekenhuisopnames met Covid in Huizen

Doden met Covid in Huizen