Katwijk

Momenteel zijn er 8 besmettingen in Katwijk, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 7. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 83 procent.

In Katwijk zijn er sinds het begin van de coronapandemie 33432 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 73 mensen overleden en er zijn 136 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
10 August 2022800
9 August 2022500
8 August 2022500
5 August 2022300
3 August 20221100
2 August 20221000

Vaccinatiegraad voor de gemeente Katwijk

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202283%84%65%67%81%83%
Week 01 202283%84%64%67%81%82%
Week 52 202183%84%64%66%81%82%
Week 51 202182%84%63%66%81%82%
Week 50 202183%84%63%65%81%82%
Week 49 202182%84%62%65%81%82%
Week 48 202182%84%62%64%80%82%
Week 47 202182%84%60%64%80%82%
Week 46 202182%83%59%63%80%82%
Week 45 202182%83%58%63%80%81%
Week 44 202181%83%57%61%79%81%
Week 43 202181%82%56%59%79%80%
Week 42 202181%82%55%58%78%80%
Week 41 202180%82%53%57%78%80%
Week 40 202180%82%51%57%78%80%
Week 39 202180%82%49%56%77%79%
Week 38 202179%81%47%54%76%79%
Week 37 202179%81%44%52%76%78%
Week 35 202167%80%32%47%64%77%
Week 34 202167%80%27%45%63%77%
Week 33 202166%80%18%42%62%76%
Week 32 202165%79%0%41%60%76%
Week 31 202161%79%0%38%56%75%
Week 30 202156%79%0%35%51%75%
Week 29 202152%78%0%25%47%73%
Week 28 202147%77%0%16%43%72%
Week 27 202141%77%0%0%38%71%
Week 26 202138%70%0%0%34%64%
Week 25 202134%63%0%0%31%58%
Week 24 202130%58%0%0%28%53%
Week 23 202126%53%0%0%24%48%
Week 22 202123%47%0%0%21%43%
Week 21 202119%43%0%0%18%39%
Week 20 202116%40%0%0%15%36%
Week 19 202114%36%0%0%13%33%
Week 18 202112%30%0%0%11%27%
Week 17 20210%26%0%0%0%24%
Week 16 20210%22%0%0%0%20%
Week 15 20210%19%0%0%0%17%
Week 14 20210%15%0%0%0%13%
Week 13 20210%13%0%0%0%12%
Week 12 20210%12%0%0%0%11%
Week 11 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Katwijk

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Katwijk. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Katwijk

Ziekenhuisopnames met Covid in Katwijk

Doden met Covid in Katwijk