Kerkrade

Momenteel zijn er 213 besmettingen in Kerkrade, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 116. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 76 procent.

In Kerkrade zijn er sinds het begin van de coronapandemie 10215 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 111 mensen overleden en er zijn 180 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
25 January 202221300
24 January 202211000
23 January 202213300
22 January 20229700
21 January 202211601
20 January 20226600

Vaccinatiegraad voor de gemeente Kerkrade

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 01 202276%77%54%56%74%76%
Week 52 202176%77%54%56%74%76%
Week 51 202175%77%53%55%74%76%
Week 50 202175%77%53%55%74%76%
Week 49 202175%77%52%55%74%76%
Week 48 202175%77%51%54%74%75%
Week 47 202175%76%50%54%73%75%
Week 46 202175%76%49%53%73%75%
Week 45 202174%76%48%53%73%75%
Week 44 202174%75%48%51%73%74%
Week 43 202174%75%47%50%72%74%
Week 42 202174%75%47%49%72%73%
Week 41 202174%75%46%48%72%73%
Week 40 202173%75%44%48%72%73%
Week 39 202173%74%42%47%71%73%
Week 38 202173%74%41%46%71%73%
Week 37 202172%74%39%44%70%72%
Week 35 202166%73%31%41%64%72%
Week 34 202165%73%23%39%63%71%
Week 33 202165%73%16%38%62%71%
Week 32 202164%73%11%36%61%71%
Week 31 202161%72%0%34%58%70%
Week 30 202158%72%0%31%55%69%
Week 29 202155%71%0%22%52%68%
Week 28 202150%71%0%15%48%68%
Week 27 202144%70%0%0%42%67%
Week 26 202142%66%0%0%40%63%
Week 25 202140%63%0%0%37%60%
Week 24 202137%59%0%0%35%56%
Week 23 202133%55%0%0%31%52%
Week 22 202129%49%0%0%28%46%
Week 21 202126%47%0%0%24%44%
Week 20 202122%43%0%0%21%41%
Week 19 202117%40%0%0%16%38%
Week 18 202113%36%0%0%12%34%
Week 17 20210%32%0%0%0%30%
Week 16 20210%28%0%0%0%26%
Week 15 20210%25%0%0%0%23%
Week 14 20210%20%0%0%0%19%
Week 13 20210%19%0%0%0%18%
Week 12 20210%16%0%0%0%15%
Week 11 20210%14%0%0%0%14%
Week 10 20210%13%0%0%0%13%
Week 09 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Kerkrade

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Kerkrade. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Kerkrade

Ziekenhuisopnames met Covid in Kerkrade

Doden met Covid in Kerkrade