Leeuwarden

Momenteel zijn er 13 besmettingen in Leeuwarden, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 13. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 81 procent.

In Leeuwarden zijn er sinds het begin van de coronapandemie 54261 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 100 mensen overleden en er zijn 158 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
12 August 20221300
11 August 20221400
10 August 2022900
9 August 20221600
8 August 2022900
5 August 20221700

Vaccinatiegraad voor de gemeente Leeuwarden

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202281%82%66%68%80%81%
Week 01 202281%82%65%67%80%81%
Week 52 202181%82%64%66%79%81%
Week 51 202181%82%63%66%79%81%
Week 50 202181%82%63%66%80%81%
Week 49 202181%82%61%65%79%81%
Week 48 202180%82%60%64%79%81%
Week 47 202180%82%60%64%78%80%
Week 46 202180%81%58%62%78%80%
Week 45 202179%81%57%61%78%80%
Week 44 202179%81%57%60%78%79%
Week 43 202179%80%56%59%77%79%
Week 42 202179%80%55%58%77%79%
Week 41 202178%80%53%57%77%78%
Week 40 202178%80%52%57%76%78%
Week 39 202178%80%50%56%76%78%
Week 38 202177%79%48%54%75%78%
Week 37 202177%79%46%53%75%77%
Week 35 202168%78%36%49%66%76%
Week 34 202168%78%32%47%65%76%
Week 33 202167%78%21%45%63%76%
Week 32 202165%77%0%41%61%75%
Week 31 202160%77%0%39%56%75%
Week 30 202157%77%0%35%53%74%
Week 29 202154%76%0%30%50%73%
Week 28 202151%76%0%18%47%72%
Week 27 202144%74%0%0%41%69%
Week 26 202141%68%0%0%38%64%
Week 25 202134%63%0%0%31%59%
Week 24 202130%59%0%0%28%55%
Week 23 202126%55%0%0%24%52%
Week 22 202122%48%0%0%21%45%
Week 21 202120%45%0%0%18%42%
Week 20 202117%40%0%0%16%37%
Week 19 202114%36%0%0%13%34%
Week 18 202111%32%0%0%0%30%
Week 17 20210%28%0%0%0%26%
Week 16 20210%25%0%0%0%23%
Week 15 20210%21%0%0%0%19%
Week 14 20210%15%0%0%0%14%
Week 13 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Leeuwarden

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Leeuwarden. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Leeuwarden

Ziekenhuisopnames met Covid in Leeuwarden

Doden met Covid in Leeuwarden