Leiden

Momenteel zijn er 2 besmettingen in Leiden, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 8. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 87 procent.

In Leiden zijn er sinds het begin van de coronapandemie 59330 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 90 mensen overleden en er zijn 167 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
25 November 2022200
22 November 20221000
18 November 2022700
15 November 2022600
11 November 20221100
8 November 20221100

Vaccinatiegraad voor de gemeente Leiden

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202287%88%72%73%86%87%
Week 01 202286%87%71%73%85%86%
Week 52 202186%87%71%72%85%86%
Week 51 202186%87%70%72%85%86%
Week 50 202186%88%70%71%85%87%
Week 49 202186%87%69%71%85%87%
Week 48 202186%87%68%71%85%87%
Week 47 202186%87%68%71%85%86%
Week 46 202186%87%66%70%85%86%
Week 45 202186%87%66%69%85%86%
Week 44 202185%87%65%68%84%86%
Week 43 202185%86%64%67%84%85%
Week 42 202185%86%63%66%84%85%
Week 41 202185%86%61%65%83%85%
Week 40 202184%86%60%64%83%85%
Week 39 202184%86%57%63%82%84%
Week 38 202183%85%54%62%82%84%
Week 37 202183%85%52%61%81%84%
Week 35 202172%84%42%56%70%83%
Week 34 202171%84%35%54%69%82%
Week 33 202170%84%24%51%68%82%
Week 32 202169%83%14%49%66%81%
Week 31 202164%83%0%46%60%81%
Week 30 202156%83%0%44%53%81%
Week 29 202149%82%0%34%47%79%
Week 28 202145%81%0%23%42%78%
Week 27 202139%81%0%16%37%77%
Week 26 202135%73%0%0%33%68%
Week 25 202131%62%0%0%29%58%
Week 24 202127%54%0%0%26%51%
Week 23 202123%49%0%0%22%46%
Week 22 202119%42%0%0%18%40%
Week 21 202116%38%0%0%15%36%
Week 20 202113%34%0%0%12%32%
Week 19 202111%30%0%0%0%29%
Week 18 20210%25%0%0%0%24%
Week 17 20210%22%0%0%0%21%
Week 16 20210%19%0%0%0%18%
Week 15 20210%16%0%0%0%15%
Week 14 20210%13%0%0%0%12%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Leiden

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Leiden. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Leiden

Ziekenhuisopnames met Covid in Leiden

Doden met Covid in Leiden