Lelystad

Momenteel is er 1 besmetting in Lelystad, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 5. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 76 procent.

In Lelystad zijn er sinds het begin van de coronapandemie 33587 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 92 mensen overleden en er zijn 189 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
15 August 2022100
14 August 2022300
12 August 2022900
11 August 2022300
10 August 20221300
9 August 2022000

Vaccinatiegraad voor de gemeente Lelystad

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202276%77%55%56%74%75%
Week 01 202275%77%54%55%73%75%
Week 52 202175%76%53%55%73%75%
Week 51 202175%76%53%55%73%75%
Week 50 202175%77%52%55%73%75%
Week 49 202175%77%52%54%73%75%
Week 48 202175%77%50%54%73%75%
Week 47 202174%76%49%53%72%74%
Week 46 202174%76%48%52%72%74%
Week 45 202174%76%47%51%72%74%
Week 44 202174%75%46%50%71%73%
Week 43 202173%75%45%48%71%72%
Week 42 202173%74%43%48%70%72%
Week 41 202172%74%41%47%70%72%
Week 40 202172%74%39%46%69%72%
Week 39 202172%74%38%44%69%71%
Week 38 202171%73%36%42%68%70%
Week 37 202171%73%33%41%67%70%
Week 35 202164%72%24%37%60%69%
Week 34 202163%72%20%36%59%69%
Week 33 202162%71%0%32%58%68%
Week 32 202162%71%0%30%57%67%
Week 31 202157%71%0%27%53%67%
Week 30 202155%70%0%21%51%66%
Week 29 202150%70%0%18%46%65%
Week 28 202145%69%0%0%41%64%
Week 27 202137%68%0%0%34%63%
Week 26 202135%64%0%0%32%58%
Week 25 202133%61%0%0%30%56%
Week 24 202128%55%0%0%26%50%
Week 23 202121%49%0%0%19%45%
Week 22 202117%41%0%0%16%37%
Week 21 202114%37%0%0%13%34%
Week 20 202111%36%0%0%0%33%
Week 19 20210%31%0%0%0%28%
Week 18 20210%24%0%0%0%22%
Week 17 20210%22%0%0%0%20%
Week 16 20210%19%0%0%0%17%
Week 15 20210%15%0%0%0%14%
Week 14 20210%12%0%0%0%11%
Week 13 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Lelystad

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Lelystad. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Lelystad

Ziekenhuisopnames met Covid in Lelystad

Doden met Covid in Lelystad