Nieuwegein

Momenteel zijn er 8 besmettingen in Nieuwegein, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 10. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 86 procent.

In Nieuwegein zijn er sinds het begin van de coronapandemie 28319 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 44 mensen overleden en er zijn 162 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
10 August 2022800
9 August 20221000
8 August 2022200
5 August 2022700
3 August 20221300
2 August 20221700

Vaccinatiegraad voor de gemeente Nieuwegein

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202286%87%69%70%85%86%
Week 01 202286%87%68%69%85%86%
Week 52 202186%87%67%69%84%85%
Week 51 202185%86%67%69%84%85%
Week 50 202185%87%67%69%84%85%
Week 49 202185%87%66%68%84%85%
Week 48 202185%86%65%68%84%85%
Week 47 202185%86%65%68%84%85%
Week 46 202185%86%64%67%83%85%
Week 45 202185%86%63%66%83%85%
Week 44 202185%86%62%65%83%84%
Week 43 202184%85%61%64%83%84%
Week 42 202184%85%60%63%82%84%
Week 41 202184%85%59%62%82%83%
Week 40 202183%85%57%62%81%83%
Week 39 202183%84%55%61%81%83%
Week 38 202183%84%53%59%81%83%
Week 37 202182%84%51%58%80%82%
Week 35 202174%83%41%54%71%81%
Week 34 202173%83%33%53%70%81%
Week 33 202172%83%25%50%69%81%
Week 32 202172%83%21%48%69%80%
Week 31 202168%82%0%45%63%80%
Week 30 202162%82%0%42%58%79%
Week 29 202157%82%0%35%53%78%
Week 28 202153%81%0%27%49%77%
Week 27 202147%81%0%24%44%77%
Week 26 202143%76%0%0%40%71%
Week 25 202141%69%0%0%38%64%
Week 24 202137%62%0%0%34%57%
Week 23 202130%58%0%0%28%54%
Week 22 202124%52%0%0%23%49%
Week 21 202122%48%0%0%21%44%
Week 20 202118%44%0%0%17%41%
Week 19 202113%41%0%0%12%38%
Week 18 20210%35%0%0%0%32%
Week 17 20210%30%0%0%0%28%
Week 16 20210%27%0%0%0%25%
Week 15 20210%22%0%0%0%21%
Week 14 20210%17%0%0%0%16%
Week 13 20210%13%0%0%0%13%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Nieuwegein

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Nieuwegein. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Nieuwegein

Ziekenhuisopnames met Covid in Nieuwegein

Doden met Covid in Nieuwegein