Nieuwkoop

Momenteel zijn er 2 besmettingen in Nieuwkoop, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 4. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 87 procent.

In Nieuwkoop zijn er sinds het begin van de coronapandemie 14231 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 26 mensen overleden en er zijn 54 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
10 August 2022200
9 August 20221100
8 August 2022000
5 August 2022100
3 August 2022900
2 August 2022500

Vaccinatiegraad voor de gemeente Nieuwkoop

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202287%88%76%77%86%88%
Week 01 202287%88%75%76%86%87%
Week 52 202187%88%74%76%86%87%
Week 51 202187%88%73%75%86%87%
Week 50 202187%88%73%75%86%87%
Week 49 202187%88%72%75%86%87%
Week 48 202187%88%72%74%86%87%
Week 47 202187%88%71%74%86%87%
Week 46 202187%88%70%73%86%87%
Week 45 202187%88%70%72%85%87%
Week 44 202187%88%69%72%85%86%
Week 43 202186%87%68%71%85%86%
Week 42 202186%87%67%70%85%86%
Week 41 202186%87%65%69%84%86%
Week 40 202186%87%64%68%84%85%
Week 39 202185%86%62%67%83%85%
Week 38 202185%86%60%66%83%85%
Week 37 202185%86%58%64%83%84%
Week 35 202173%85%42%61%71%84%
Week 34 202173%85%36%59%70%83%
Week 33 202172%85%26%55%69%83%
Week 32 202172%85%16%52%68%82%
Week 31 202168%85%0%50%63%82%
Week 30 202162%84%0%47%58%82%
Week 29 202157%84%0%36%53%80%
Week 28 202152%83%0%26%48%79%
Week 27 202146%83%0%18%43%78%
Week 26 202142%77%0%0%39%71%
Week 25 202138%70%0%0%36%65%
Week 24 202135%64%0%0%32%59%
Week 23 202130%59%0%0%27%55%
Week 22 202126%52%0%0%24%49%
Week 21 202122%49%0%0%20%45%
Week 20 202119%45%0%0%18%42%
Week 19 202115%42%0%0%14%39%
Week 18 202112%35%0%0%12%32%
Week 17 20210%31%0%0%0%29%
Week 16 20210%27%0%0%0%25%
Week 15 20210%24%0%0%0%22%
Week 14 20210%18%0%0%0%17%
Week 13 20210%15%0%0%0%14%
Week 12 20210%12%0%0%0%11%
Week 11 20210%11%0%0%0%0%
Week 10 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Nieuwkoop

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Nieuwkoop. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Nieuwkoop

Ziekenhuisopnames met Covid in Nieuwkoop

Doden met Covid in Nieuwkoop