Oss

Momenteel zijn er 14 besmettingen in Oss, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 9. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 86 procent.

In Oss zijn er sinds het begin van de coronapandemie 45658 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 164 mensen overleden en er zijn 272 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
12 August 20221400
11 August 2022400
10 August 20221100
9 August 20221200
8 August 2022600
5 August 2022400

Vaccinatiegraad voor de gemeente Oss

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202286%87%77%78%85%86%
Week 01 202285%87%76%77%85%86%
Week 52 202185%86%76%77%85%86%
Week 51 202185%86%75%77%85%86%
Week 50 202185%87%75%76%85%86%
Week 49 202185%86%74%76%84%86%
Week 48 202185%86%73%76%84%86%
Week 47 202185%86%72%75%84%85%
Week 46 202185%86%71%74%84%85%
Week 45 202184%86%70%73%83%85%
Week 44 202184%85%69%72%83%84%
Week 43 202184%85%68%71%83%84%
Week 42 202184%85%67%70%82%84%
Week 41 202183%85%66%69%82%83%
Week 40 202183%84%64%68%82%83%
Week 39 202183%84%62%67%81%83%
Week 38 202182%84%60%66%81%83%
Week 37 202182%84%59%65%80%82%
Week 35 202173%83%44%61%71%82%
Week 34 202172%83%36%59%70%81%
Week 33 202172%83%26%58%69%81%
Week 32 202171%83%16%56%67%81%
Week 31 202168%82%0%54%64%80%
Week 30 202164%82%0%46%60%79%
Week 29 202158%81%0%42%54%79%
Week 28 202151%81%0%28%48%77%
Week 27 202145%80%0%12%42%75%
Week 26 202142%76%0%0%39%71%
Week 25 202138%71%0%0%36%66%
Week 24 202134%63%0%0%31%59%
Week 23 202130%56%0%0%28%52%
Week 22 202127%50%0%0%25%46%
Week 21 202123%46%0%0%21%43%
Week 20 202120%41%0%0%18%38%
Week 19 202113%37%0%0%12%35%
Week 18 202111%33%0%0%0%31%
Week 17 20210%28%0%0%0%26%
Week 16 20210%25%0%0%0%23%
Week 15 20210%22%0%0%0%20%
Week 14 20210%19%0%0%0%17%
Week 13 20210%16%0%0%0%15%
Week 12 20210%14%0%0%0%13%
Week 11 20210%13%0%0%0%12%
Week 10 20210%13%0%0%0%12%
Week 09 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Oss

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Oss. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Oss

Ziekenhuisopnames met Covid in Oss

Doden met Covid in Oss