Purmerend

In Purmerend zijn er sinds het begin van de coronapandemie 3680 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 56 mensen overleden en er zijn 119 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
18 January 2021820
17 January 20211020
16 January 20212802
15 January 20213512
14 January 20213700
13 January 20211800

Covidgrafieken voor de gemeente Purmerend

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Purmerend. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Purmerend

Ziekenhuisopnames met Covid in Purmerend

Doden met Covid in Purmerend