Rotterdam

In Rotterdam zijn er sinds het begin van de coronapandemie 50678 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 832 mensen overleden en er zijn 1553 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
27 February 202116885
26 February 202114213
25 February 202121961
24 February 20219121
23 February 202113853
22 February 202115480

Covidgrafieken voor de gemeente Rotterdam

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Rotterdam. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Rotterdam

Ziekenhuisopnames met Covid in Rotterdam

Doden met Covid in Rotterdam