Rotterdam

Momenteel zijn er 89 besmettingen in Rotterdam, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 120. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 71 procent.

In Rotterdam zijn er sinds het begin van de coronapandemie 98292 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 1019 mensen overleden en er zijn 2144 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
23 September 20218930
22 September 202112310
21 September 202110700
20 September 20214322
19 September 202112700
18 September 202116910

Vaccinatiegraad voor de gemeente Rotterdam

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 35 202171%82%40%52%69%79%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Rotterdam

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Rotterdam. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Rotterdam

Ziekenhuisopnames met Covid in Rotterdam

Doden met Covid in Rotterdam