Rotterdam

In Rotterdam zijn er sinds het begin van de coronapandemie 45060 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 722 mensen overleden en er zijn 1337 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
19 January 202152102
18 January 202113866
17 January 202117652
16 January 20219911
15 January 202117451
14 January 202119750

Covidgrafieken voor de gemeente Rotterdam

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Rotterdam. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Rotterdam

Ziekenhuisopnames met Covid in Rotterdam

Doden met Covid in Rotterdam