Schiedam

Momenteel zijn er 65 besmettingen in Schiedam, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 95. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 74 procent.

In Schiedam zijn er sinds het begin van de coronapandemie 13965 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 126 mensen overleden en er zijn 270 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
6 December 20216500
5 December 202112210
4 December 202110400
3 December 202111600
2 December 202113320
1 December 20216700

Vaccinatiegraad voor de gemeente Schiedam

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 47 202174%76%47%50%72%74%
Week 46 202174%76%47%50%72%74%
Week 45 202174%75%46%49%72%73%
Week 44 202173%75%45%48%71%73%
Week 43 202173%74%45%47%71%72%
Week 42 202172%74%44%47%70%72%
Week 41 202172%74%43%46%70%72%
Week 40 202172%73%42%45%70%71%
Week 39 202171%73%40%45%69%71%
Week 38 202171%73%39%44%69%71%
Week 37 202170%72%37%42%68%70%
Week 35 202161%72%28%39%59%69%
Week 34 202161%71%24%38%58%69%
Week 33 202160%71%18%35%57%68%
Week 32 202159%71%0%34%55%68%
Week 31 202156%70%0%32%52%68%
Week 30 202152%70%0%30%49%67%
Week 29 202148%69%0%26%44%66%
Week 28 202143%69%0%19%40%65%
Week 27 202137%68%0%0%34%64%
Week 26 202135%63%0%0%33%59%
Week 25 202130%59%0%0%28%54%
Week 24 202126%53%0%0%24%49%
Week 23 202123%48%0%0%21%44%
Week 22 202120%41%0%0%18%38%
Week 21 202117%38%0%0%16%35%
Week 20 202114%34%0%0%13%32%
Week 19 202112%30%0%0%11%28%
Week 18 20210%27%0%0%0%25%
Week 17 20210%24%0%0%0%22%
Week 16 20210%21%0%0%0%19%
Week 15 20210%18%0%0%0%16%
Week 14 20210%14%0%0%0%13%
Week 13 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Schiedam

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Schiedam. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Schiedam

Ziekenhuisopnames met Covid in Schiedam

Doden met Covid in Schiedam