Sint Anthonis

Momenteel zijn er 20 besmettingen in Sint Anthonis, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 21. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 93 procent.

In Sint Anthonis zijn er sinds het begin van de coronapandemie 2481 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 11 mensen overleden en er zijn 29 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
19 January 20222000
18 January 20222800
17 January 20223100
16 January 20222300
15 January 2022900
14 January 20222000

Vaccinatiegraad voor de gemeente Sint Anthonis

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 01 202293%94%87%88%92%93%
Week 52 202193%93%87%88%92%93%
Week 51 202193%93%86%87%92%93%
Week 50 202193%94%86%87%92%93%
Week 49 202192%93%86%87%92%93%
Week 48 202192%93%85%86%92%93%
Week 47 202192%93%84%86%91%93%
Week 46 202192%93%84%86%91%93%
Week 45 202192%93%83%86%91%92%
Week 44 202192%93%83%85%91%92%
Week 43 202192%92%81%84%91%92%
Week 42 202191%92%80%82%91%92%
Week 41 202191%92%80%82%90%91%
Week 40 202191%92%78%82%90%91%
Week 39 202191%92%75%81%90%91%
Week 38 202190%92%74%80%89%91%
Week 37 202190%91%72%79%89%90%
Week 35 202180%91%59%75%79%90%
Week 34 202180%0%53%74%78%0%
Week 33 202179%0%41%72%77%89%
Week 32 202179%0%26%69%75%89%
Week 31 202178%0%11%65%73%88%
Week 30 202173%0%0%62%68%88%
Week 29 202167%0%0%54%62%87%
Week 28 202159%89%0%38%55%85%
Week 27 202154%89%0%22%50%84%
Week 26 202151%87%0%0%47%81%
Week 25 202146%81%0%0%43%75%
Week 24 202142%73%0%0%39%68%
Week 23 202138%65%0%0%35%60%
Week 22 202134%59%0%0%31%54%
Week 21 202129%54%0%0%27%50%
Week 20 202126%49%0%0%24%45%
Week 19 202120%45%0%0%18%42%
Week 18 202117%41%0%0%16%38%
Week 17 202115%37%0%0%14%35%
Week 16 202113%32%0%0%12%29%
Week 15 202111%29%0%0%11%27%
Week 14 202111%26%0%0%0%24%
Week 13 20210%24%0%0%0%22%
Week 12 20210%21%0%0%0%19%
Week 11 20210%19%0%0%0%18%
Week 10 20210%18%0%0%0%16%
Week 09 20210%15%0%0%0%14%
Week 08 20210%13%0%0%0%12%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Sint Anthonis

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Sint Anthonis. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Sint Anthonis

Ziekenhuisopnames met Covid in Sint Anthonis

Doden met Covid in Sint Anthonis