Smallingerland

Momenteel zijn er 11 besmettingen in Smallingerland, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 7. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 82 procent.

In Smallingerland zijn er sinds het begin van de coronapandemie 24171 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 43 mensen overleden en er zijn 76 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
10 August 20221100
9 August 2022000
8 August 2022600
5 August 20221100
3 August 2022400
2 August 20221300

Vaccinatiegraad voor de gemeente Smallingerland

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202282%83%63%67%80%82%
Week 01 202282%83%61%66%80%82%
Week 52 202182%83%61%65%80%82%
Week 51 202182%83%60%65%80%82%
Week 50 202182%83%59%64%80%82%
Week 49 202181%83%58%64%80%82%
Week 48 202181%83%57%64%79%81%
Week 47 202181%83%56%63%79%81%
Week 46 202180%82%55%61%78%81%
Week 45 202180%82%55%60%78%80%
Week 44 202180%82%54%59%78%80%
Week 43 202180%81%53%58%78%79%
Week 42 202179%81%52%57%77%79%
Week 41 202179%81%51%56%77%79%
Week 40 202179%81%50%56%76%79%
Week 39 202178%80%48%55%76%78%
Week 38 202178%80%46%53%76%78%
Week 37 202178%80%45%52%75%78%
Week 35 202171%80%35%48%68%77%
Week 34 202171%79%29%46%67%77%
Week 33 202170%79%21%44%66%76%
Week 32 202169%79%12%40%64%76%
Week 31 202165%79%0%38%60%75%
Week 30 202162%78%0%34%57%75%
Week 29 202158%78%0%30%53%74%
Week 28 202154%77%0%21%49%73%
Week 27 202147%76%0%11%43%71%
Week 26 202143%71%0%0%40%66%
Week 25 202136%67%0%0%33%62%
Week 24 202134%62%0%0%31%57%
Week 23 202130%57%0%0%28%53%
Week 22 202125%50%0%0%23%46%
Week 21 202122%47%0%0%20%43%
Week 20 202119%44%0%0%17%40%
Week 19 202115%41%0%0%14%38%
Week 18 202114%38%0%0%13%35%
Week 17 202111%33%0%0%0%30%
Week 16 20210%30%0%0%0%27%
Week 15 20210%24%0%0%0%22%
Week 14 20210%16%0%0%0%15%
Week 13 20210%15%0%0%0%14%
Week 12 20210%13%0%0%0%12%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Smallingerland

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Smallingerland. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Smallingerland

Ziekenhuisopnames met Covid in Smallingerland

Doden met Covid in Smallingerland