Terneuzen

Momenteel zijn er 123 besmettingen in Terneuzen, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 93. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 82 procent.

In Terneuzen zijn er sinds het begin van de coronapandemie 7589 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 35 mensen overleden en er zijn 159 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
7 December 202112312
6 December 202111600
5 December 20216400
4 December 20215200
3 December 202111000
2 December 20217940

Vaccinatiegraad voor de gemeente Terneuzen

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 47 202182%84%67%69%81%83%
Week 46 202182%84%65%68%81%83%
Week 45 202182%83%64%68%81%82%
Week 44 202182%83%64%67%80%82%
Week 43 202181%83%63%66%80%82%
Week 42 202181%82%62%65%80%81%
Week 41 202181%82%61%64%80%81%
Week 40 202181%82%59%64%79%81%
Week 39 202180%82%57%63%79%81%
Week 38 202180%82%56%61%78%80%
Week 37 202180%81%54%60%78%80%
Week 35 202172%81%41%56%70%79%
Week 34 202172%80%31%54%69%79%
Week 33 202171%80%23%53%68%78%
Week 32 202170%80%12%51%66%78%
Week 31 202167%80%0%49%63%78%
Week 30 202163%79%0%44%59%77%
Week 29 202159%79%0%34%55%76%
Week 28 202153%78%0%24%50%75%
Week 27 202149%78%0%0%46%73%
Week 26 202145%75%0%0%42%70%
Week 25 202143%70%0%0%40%65%
Week 24 202139%65%0%0%36%61%
Week 23 202134%59%0%0%32%55%
Week 22 202130%54%0%0%28%51%
Week 21 202126%50%0%0%24%47%
Week 20 202122%47%0%0%21%44%
Week 19 202119%43%0%0%17%40%
Week 18 202115%38%0%0%14%36%
Week 17 202111%34%0%0%11%31%
Week 16 202111%27%0%0%0%26%
Week 15 20210%24%0%0%0%22%
Week 14 20210%21%0%0%0%19%
Week 13 20210%19%0%0%0%18%
Week 12 20210%17%0%0%0%16%
Week 11 20210%16%0%0%0%15%
Week 10 20210%15%0%0%0%14%
Week 09 20210%14%0%0%0%13%
Week 08 20210%13%0%0%0%12%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Terneuzen

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Terneuzen. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Terneuzen

Ziekenhuisopnames met Covid in Terneuzen

Doden met Covid in Terneuzen