Uden

Momenteel zijn er 55 besmettingen in Uden, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 91. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 87 procent.

In Uden zijn er sinds het begin van de coronapandemie 8873 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 98 mensen overleden en er zijn 157 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
19 January 20225500
18 January 202210100
17 January 202211000
16 January 202215400
15 January 20224700
14 January 20229700

Vaccinatiegraad voor de gemeente Uden

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 01 202287%88%74%75%86%87%
Week 52 202187%88%74%75%86%87%
Week 51 202187%88%74%75%86%87%
Week 50 202187%88%73%75%86%87%
Week 49 202187%88%73%75%86%87%
Week 48 202187%88%72%74%85%87%
Week 47 202186%88%71%74%85%87%
Week 46 202186%88%70%73%85%87%
Week 45 202186%87%69%72%85%86%
Week 44 202186%87%68%71%85%86%
Week 43 202186%87%68%70%84%85%
Week 42 202185%86%67%69%84%85%
Week 41 202185%86%66%69%84%85%
Week 40 202185%86%63%68%83%85%
Week 39 202184%86%61%67%83%84%
Week 38 202184%86%60%66%82%84%
Week 37 202184%85%59%64%82%84%
Week 35 202175%85%45%62%73%83%
Week 34 202175%85%40%60%72%83%
Week 33 202174%85%27%58%70%82%
Week 32 202173%84%17%56%69%82%
Week 31 202171%84%0%55%66%82%
Week 30 202166%84%0%51%61%81%
Week 29 202159%83%0%46%55%81%
Week 28 202155%83%0%26%51%79%
Week 27 202147%82%0%0%44%76%
Week 26 202144%78%0%0%41%73%
Week 25 202140%72%0%0%37%67%
Week 24 202137%64%0%0%34%59%
Week 23 202133%60%0%0%30%55%
Week 22 202128%53%0%0%26%49%
Week 21 202124%48%0%0%22%45%
Week 20 202119%44%0%0%18%40%
Week 19 202114%39%0%0%13%36%
Week 18 202111%36%0%0%11%33%
Week 17 20210%31%0%0%0%29%
Week 16 20210%26%0%0%0%24%
Week 15 20210%22%0%0%0%21%
Week 14 20210%19%0%0%0%18%
Week 13 20210%17%0%0%0%16%
Week 12 20210%14%0%0%0%13%
Week 11 20210%13%0%0%0%12%
Week 10 20210%12%0%0%0%11%
Week 09 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Uden

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Uden. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Uden

Ziekenhuisopnames met Covid in Uden

Doden met Covid in Uden