Utrecht

In Utrecht zijn er sinds het begin van de coronapandemie 26709 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 233 mensen overleden en er zijn 658 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
14 April 20219701
13 April 202110340
12 April 202110910
11 April 202112540
10 April 202115600
9 April 202113000

Covidgrafieken voor de gemeente Utrecht

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Utrecht. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Utrecht

Ziekenhuisopnames met Covid in Utrecht

Doden met Covid in Utrecht