Venlo

Momenteel zijn er 10 besmettingen in Venlo, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 14. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 82 procent.

In Venlo zijn er sinds het begin van de coronapandemie 52829 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 206 mensen overleden en er zijn 289 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
12 August 20221000
11 August 20221400
10 August 20221500
9 August 20221400
8 August 2022900
7 August 20221300

Vaccinatiegraad voor de gemeente Venlo

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202282%83%64%65%80%81%
Week 01 202281%82%63%64%80%81%
Week 52 202181%82%62%63%80%81%
Week 51 202181%82%62%63%79%81%
Week 50 202181%82%61%63%79%81%
Week 49 202180%82%61%63%79%81%
Week 48 202180%82%60%62%79%81%
Week 47 202180%82%59%62%79%81%
Week 46 202180%82%58%61%78%80%
Week 45 202180%81%57%60%78%80%
Week 44 202179%81%57%60%78%80%
Week 43 202179%81%56%59%77%79%
Week 42 202179%80%55%58%77%79%
Week 41 202178%80%54%57%77%79%
Week 40 202178%80%52%57%76%78%
Week 39 202178%80%51%56%76%78%
Week 38 202177%79%50%54%76%78%
Week 37 202177%79%48%53%75%77%
Week 35 202168%79%37%50%66%77%
Week 34 202167%79%28%48%65%77%
Week 33 202167%78%23%47%64%76%
Week 32 202167%78%17%46%63%76%
Week 31 202165%78%0%43%61%75%
Week 30 202161%77%0%38%57%74%
Week 29 202158%77%0%31%54%74%
Week 28 202152%76%0%24%48%73%
Week 27 202145%75%0%18%42%72%
Week 26 202143%73%0%0%40%68%
Week 25 202141%68%0%0%38%63%
Week 24 202137%63%0%0%34%59%
Week 23 202133%58%0%0%30%54%
Week 22 202127%50%0%0%25%47%
Week 21 202123%47%0%0%22%44%
Week 20 202118%45%0%0%17%42%
Week 19 202113%40%0%0%12%37%
Week 18 202111%35%0%0%0%33%
Week 17 20210%29%0%0%0%27%
Week 16 20210%25%0%0%0%23%
Week 15 20210%21%0%0%0%19%
Week 14 20210%18%0%0%0%17%
Week 13 20210%16%0%0%0%15%
Week 12 20210%14%0%0%0%13%
Week 11 20210%13%0%0%0%12%
Week 10 20210%12%0%0%0%12%
Week 09 20210%11%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Venlo

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Venlo. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Venlo

Ziekenhuisopnames met Covid in Venlo

Doden met Covid in Venlo