Vijfheerenlanden

Momenteel zijn er 4 besmettingen in Vijfheerenlanden, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 6. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 83 procent.

In Vijfheerenlanden zijn er sinds het begin van de coronapandemie 28478 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 84 mensen overleden en er zijn 151 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
10 August 2022400
9 August 20221300
8 August 2022200
7 August 2022800
5 August 2022500
4 August 2022200

Vaccinatiegraad voor de gemeente Vijfheerenlanden

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202283%85%64%66%82%83%
Week 01 202283%84%63%65%81%83%
Week 52 202183%84%63%65%81%83%
Week 51 202183%84%63%64%81%82%
Week 50 202183%84%62%64%81%83%
Week 49 202183%84%62%64%81%82%
Week 48 202182%84%61%64%81%82%
Week 47 202182%84%60%63%80%82%
Week 46 202182%84%59%63%80%82%
Week 45 202182%83%58%62%80%82%
Week 44 202181%83%56%60%79%81%
Week 43 202181%82%56%59%79%81%
Week 42 202181%82%55%58%79%80%
Week 41 202180%82%53%57%78%80%
Week 40 202180%82%52%56%78%80%
Week 39 202180%81%50%55%77%79%
Week 38 202179%81%48%54%77%79%
Week 37 202179%81%46%52%76%78%
Week 35 202169%80%37%50%67%78%
Week 34 202169%80%31%48%66%77%
Week 33 202168%80%22%46%65%77%
Week 32 202168%79%14%44%63%76%
Week 31 202164%79%0%41%59%76%
Week 30 202159%79%0%39%54%76%
Week 29 202155%78%0%33%50%75%
Week 28 202150%78%0%24%46%73%
Week 27 202145%77%0%15%41%72%
Week 26 202141%72%0%0%37%66%
Week 25 202138%65%0%0%35%60%
Week 24 202135%60%0%0%32%55%
Week 23 202130%55%0%0%27%51%
Week 22 202125%50%0%0%23%46%
Week 21 202122%45%0%0%20%41%
Week 20 202118%42%0%0%16%39%
Week 19 202114%38%0%0%13%35%
Week 18 202111%34%0%0%0%32%
Week 17 20210%31%0%0%0%29%
Week 16 20210%27%0%0%0%25%
Week 15 20210%23%0%0%0%21%
Week 14 20210%19%0%0%0%17%
Week 13 20210%15%0%0%0%14%
Week 12 20210%12%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Vijfheerenlanden

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Vijfheerenlanden. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Vijfheerenlanden

Ziekenhuisopnames met Covid in Vijfheerenlanden

Doden met Covid in Vijfheerenlanden