Vlaardingen

Momenteel zijn er 65 besmettingen in Vlaardingen, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 92. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 77 procent.

In Vlaardingen zijn er sinds het begin van de coronapandemie 13156 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 105 mensen overleden en er zijn 206 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
7 December 20216500
6 December 20217200
5 December 202110300
4 December 20218900
3 December 202110601
2 December 202111701

Vaccinatiegraad voor de gemeente Vlaardingen

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 47 202177%79%52%55%75%77%
Week 46 202177%79%51%54%75%77%
Week 45 202177%78%50%53%75%77%
Week 44 202177%78%49%52%75%76%
Week 43 202176%78%48%51%74%76%
Week 42 202176%77%47%50%74%75%
Week 41 202176%77%46%49%74%75%
Week 40 202175%77%45%49%73%75%
Week 39 202175%77%43%48%73%75%
Week 38 202175%76%42%47%72%74%
Week 37 202174%76%40%45%72%74%
Week 35 202165%75%30%42%63%73%
Week 34 202165%75%27%41%62%73%
Week 33 202164%75%21%39%61%72%
Week 32 202163%74%11%36%60%72%
Week 31 202160%74%0%35%56%71%
Week 30 202157%74%0%33%53%71%
Week 29 202152%73%0%29%49%70%
Week 28 202148%73%0%20%45%69%
Week 27 202142%72%0%11%39%68%
Week 26 202139%68%0%0%37%63%
Week 25 202135%63%0%0%33%59%
Week 24 202131%58%0%0%29%54%
Week 23 202127%54%0%0%26%50%
Week 22 202124%46%0%0%22%43%
Week 21 202122%43%0%0%20%40%
Week 20 202118%40%0%0%17%37%
Week 19 202115%36%0%0%14%33%
Week 18 202112%32%0%0%11%30%
Week 17 202111%29%0%0%0%27%
Week 16 20210%26%0%0%0%24%
Week 15 20210%22%0%0%0%21%
Week 14 20210%18%0%0%0%17%
Week 13 20210%13%0%0%0%12%
Week 12 20210%11%0%0%0%11%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Vlaardingen

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Vlaardingen. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Vlaardingen

Ziekenhuisopnames met Covid in Vlaardingen

Doden met Covid in Vlaardingen