Weert

Momenteel zijn er 5 besmettingen in Weert, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 5. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 85 procent.

In Weert zijn er sinds het begin van de coronapandemie 25020 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 108 mensen overleden en er zijn 157 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
12 August 2022500
11 August 2022300
10 August 2022300
9 August 2022400
8 August 2022200
7 August 20221000

Vaccinatiegraad voor de gemeente Weert

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202285%87%71%71%84%86%
Week 01 202285%86%69%71%84%85%
Week 52 202185%86%69%70%84%85%
Week 51 202185%86%68%70%84%85%
Week 50 202185%86%68%70%84%85%
Week 49 202185%86%68%69%84%85%
Week 48 202185%86%67%69%84%85%
Week 47 202184%86%66%69%83%85%
Week 46 202185%86%65%69%83%85%
Week 45 202185%86%65%68%83%84%
Week 44 202184%85%64%67%83%84%
Week 43 202184%85%62%66%83%84%
Week 42 202184%85%61%65%82%84%
Week 41 202183%85%59%64%82%83%
Week 40 202183%84%56%62%81%83%
Week 39 202183%84%55%62%81%83%
Week 38 202183%84%54%61%81%82%
Week 37 202182%84%52%59%80%82%
Week 35 202174%85%43%54%72%83%
Week 34 202174%85%31%53%71%83%
Week 33 202173%85%20%52%70%83%
Week 32 202173%85%13%51%69%83%
Week 31 202169%85%0%47%64%82%
Week 30 202163%84%0%40%59%81%
Week 29 202158%83%0%26%54%80%
Week 28 202152%83%0%15%49%78%
Week 27 202146%83%0%0%43%78%
Week 26 202144%77%0%0%41%72%
Week 25 202142%70%0%0%40%66%
Week 24 202139%64%0%0%36%60%
Week 23 202135%59%0%0%33%55%
Week 22 202131%53%0%0%29%49%
Week 21 202127%50%0%0%25%46%
Week 20 202119%47%0%0%18%44%
Week 19 202115%43%0%0%14%40%
Week 18 202112%39%0%0%11%37%
Week 17 202111%34%0%0%0%32%
Week 16 20210%30%0%0%0%28%
Week 15 20210%24%0%0%0%22%
Week 14 20210%21%0%0%0%20%
Week 13 20210%19%0%0%0%18%
Week 12 20210%17%0%0%0%16%
Week 11 20210%16%0%0%0%15%
Week 10 20210%16%0%0%0%15%
Week 09 20210%13%0%0%0%12%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Weert

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Weert. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Weert

Ziekenhuisopnames met Covid in Weert

Doden met Covid in Weert