Westerkwartier

Momenteel zijn er 7 besmettingen in Westerkwartier, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 7. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 87 procent.

In Westerkwartier zijn er sinds het begin van de coronapandemie 26708 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 38 mensen overleden en er zijn 47 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
15 August 2022700
14 August 2022600
12 August 2022100
11 August 2022900
10 August 20221100
9 August 2022400

Vaccinatiegraad voor de gemeente Westerkwartier

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202287%88%74%75%85%87%
Week 01 202286%87%73%74%85%86%
Week 52 202186%87%72%74%85%86%
Week 51 202186%87%72%74%85%86%
Week 50 202186%88%72%74%85%86%
Week 49 202186%87%71%73%84%86%
Week 48 202185%87%69%73%84%86%
Week 47 202185%87%68%72%84%86%
Week 46 202185%87%67%71%83%85%
Week 45 202185%86%66%70%83%85%
Week 44 202185%86%65%69%83%85%
Week 43 202184%86%64%67%83%84%
Week 42 202184%85%63%66%82%84%
Week 41 202184%85%61%65%82%83%
Week 40 202184%85%60%64%81%83%
Week 39 202183%85%58%63%81%83%
Week 38 202183%85%56%62%81%83%
Week 37 202182%84%55%61%80%82%
Week 35 202175%84%45%58%73%82%
Week 34 202175%84%39%56%72%81%
Week 33 202174%84%28%54%70%81%
Week 32 202172%83%13%51%67%80%
Week 31 202169%83%0%48%63%80%
Week 30 202165%83%0%43%60%79%
Week 29 202161%82%0%32%56%78%
Week 28 202157%82%0%23%52%77%
Week 27 202152%80%0%0%47%74%
Week 26 202148%75%0%0%44%69%
Week 25 202140%71%0%0%36%65%
Week 24 202134%66%0%0%31%60%
Week 23 202130%62%0%0%27%56%
Week 22 202127%56%0%0%24%51%
Week 21 202124%51%0%0%22%47%
Week 20 202120%46%0%0%18%42%
Week 19 202115%43%0%0%13%39%
Week 18 202113%39%0%0%12%35%
Week 17 202111%36%0%0%0%33%
Week 16 20210%32%0%0%0%29%
Week 15 20210%28%0%0%0%25%
Week 14 20210%16%0%0%0%15%
Week 13 20210%14%0%0%0%13%
Week 12 20210%13%0%0%0%11%
Week 11 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Westerkwartier

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Westerkwartier. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Westerkwartier

Ziekenhuisopnames met Covid in Westerkwartier

Doden met Covid in Westerkwartier